E3 '19: The Dark Pictures: Man of Medan - kolejny gameplay z nowej gry twórców Until Dawn

W sieci pojawił się nowy gameplay z The Dark Pictures: Man of Medan - możemy w akcji obejrzeć początek rozgrywki tej przygodowej gry akcji autorów Until Dawn, studia Supermassive Games.

@ 15.06.2019, 09:53
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Do sieci trafił kolejny gameplay z The Dark Pictures: Man of Medan - nowej przygodowej gry akcji nastawionej na narrację od autorów Until Dawn, studia Supermassive Games. Ostatni mogliśmy oglądać przy okazji ubiegłorocznych targów gamescom, dzięki czemu łatwo dojrzymy zmiany, które nadeszły, wraz z realizacją procesu produkcji.

Rozgrywka The Dark Pictures: Man of Medan nie różni się znacząco od poprzendiej produkcji deweloperów. Man of Medan, tak samo jak Until Dawn, opiera się na sekwencjach QTE oraz dynamicznych wyborach moralnych kształtujących narrację opowieści. To czy komuś pomożemy, czy też nie, zostanie zapamiętane, a w przyszłości może się zemścić. Uważajcie na drobne - lub nieco większe - spoilery - na poniższym materiale z rozgrywki oglądamy początek historii!

W The Dark Pictures: Man of Medan obserwujemy historię grupy płetwonurków, którzy podczas eksploracji morskich głębin w poszukiwaniu zaginionego statku pasażerskiego sprzed kilku dekad odkrywają jego krwawą tajemnicę. Późniejsze wydarzenia przekonują ich, że gra nie była warta świeczki.Deweloperzy Man of Medan uruchamiają jednocześnie cykl The Dark Pictures - kolejne gry tego studia będą utrzymane w podobnej tonacji, wydawane pod tym samym sztandarem, lecz niepołączone ze sobą. Każda z gier The Dark Pictures będzie osobną częścią, inną opowieścią.

Ostatnio informowaliśmy o dacie premiery The Dark Pictures: Man of Medan. Tytuł ukaże się 30 sierpnia na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?