Hunt: Showdown debiutuje we wczesnym dostępie Xboksa One

Przygotujcie się na walki z groźnymi potworami.

@ 31.05.2019, 12:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Studio Crytek opublikowało w sieci kolejny zwiastun Hunt: Showdown. Materiał przygotowano z okazji debiutu przedsięwzięcia we wczesnym dostępie konsoli Xbox One.

Hunt: Showdown od jakiegoś czasu ogrywać można na komputerach osobistych (wymagania). Jak to w przypadku studia Crytek, do czynienia mamy z bardzo efektowną oprawą wizualną, a także świetną mechaniką strzelania. Całość zbiera pozytywne opinie, mimo że projekt nie jest jeszcze skończony, o czym warto pamiętać.

Jeśli do tej pory nie zagraliście w Hunt: Showdown, możecie to zrobić nie tylko na blaszakach, ale także na Xboksie One. Tytułem zainteresujcie się, jeśli lubicie strzelanie, potwory oraz różnej maści specjalne umiejętności. Jako łowcy staniecie bowiem naprzeciwko nadnaturalnym tworom, a Waszym zadaniem będzie ich eliminacja.

Nowy zwiastun Hunt: Showdown znajdziecie poniżej. W tym momencie nie wiemy niestety kiedy w sklepach pojawi się jego finalna wersja.


Sprawdź także:

Hunt: Showdown

Premiera: 27 sierpnia 2019
PS4, PC, XBOX ONE

Hunt: Showdown to sieciowa strzelanka z kamerą umieszczoną w oczach bohatera, która wymieszana jest z elementami survivalu i horroru. Za jej opracowanie odpowiada studio ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?