Hunt: Showdown (PC) - okladka

Hunt: Showdown (PC)

Premiera:
20 sierpnia 2019
Premiera PL:
20 sierpnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hunt: Showdown (PC)
DevMat @ 19:00 03.06.2014

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hunt: Showdown to sieciowa strzelanka z kamerą umieszczoną w oczach bohatera, która wymieszana jest z elementami survivalu i horroru. Za jej opracowanie odpowiada studio Crytek USA, w skład którego wchodzi wielu deweloperów pracujących wcześniej w Vigil Games (ojcowie serii Darksiders).

Akcja Hunt: Showdown przenosi nas do XIX wieku. Świat przygotowuje się na wejście w Wiek Pozłacany, jednak gdzieś w cieniu, poza wzrokiem zwykłych ludzi, rodzą się kreatury znane dotąd tylko z mitów i legend. Odważna dwojka bohaterów (możemy również zagraź solo) wyrusza im na przeciw, a reszcie świata pozostaje tylko się modlić, aby Ci nie stracili odwagi, gdy przyjcie im się przeciwstawić.

Rozgrywka opiera się na elementach zaczerpniętych z m.in. gatunku Battle Royal i jego najsłynniejszego reprentanta - Playerunknown's Battlegrounds - czy też survival-horrorów. Wraz z kompanem lub w pojedynkę zostajemy rzuczeni do dużej lokacji łączącej bagna z niszczejącymi zabudowaniami, by szukać najpierw tropów prowadzących do głównego monstra, a później by pokrakę ubić, zebrać trofeum i bezpiecznie ewakuować się do strefy bezpieczeństwa. Po drodze, oprócz mniejszych przeciwności w postaci zwykłych potworów, polują na nas pozostali gracze.

Do naszej dyspozycji oddano spory wachlarz broni. Zarówno rewolwery, kusze jak i magiczne lampy. Ponadto każda potyczka jest inna, za sprawą losowo generowanych lokacji oraz przeciwników. Dlatego też nigdy nie wiadomo co czai się za rogiem.

Całość oparta jest na najnowszej wersji autorskiego silnika grafiki deweloperów - CryEngine. Pozwala to na wygenerowanie jak najbardziej realistycznego środowiska z żyjącym ekosystemem w postaci np. ptaków.

Wymagania: Twórcy gry Hunt: Showdown ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Hunt: Showdown (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmaniaczkaesportu   @   11:00, 18.08.2019
przypomina mocno klimatem hantera