Hunt: Showdown (PC) - okladka

Hunt: Showdown (PC)

Premiera:
27 sierpnia 2019
Premiera PL:
27 sierpnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hunt: Showdown (PC)
DevMat @ 19:00 03.06.2014

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hunt: Showdown to sieciowa strzelanka z kamerą umieszczoną w oczach bohatera, która wymieszana jest z elementami survivalu i horroru. Za jej opracowanie odpowiada studio Crytek USA, w skład którego wchodzi wielu deweloperów pracujących wcześniej w Vigil Games (ojcowie serii Darksiders).

Akcja Hunt: Showdown przenosi nas do XIX wieku. Świat przygotowuje się na wejście w Wiek Pozłacany, jednak gdzieś w cieniu, poza wzrokiem zwykłych ludzi, rodzą się kreatury znane dotąd tylko z mitów i legend. Odważna dwojka bohaterów (możemy również zagraź solo) wyrusza im na przeciw, a reszcie świata pozostaje tylko się modlić, aby Ci nie stracili odwagi, gdy przyjcie im się przeciwstawić.

Rozgrywka opiera się na elementach zaczerpniętych z m.in. gatunku Battle Royal i jego najsłynniejszego reprentanta - Playerunknown's Battlegrounds - czy też survival-horrorów. Wraz z kompanem lub w pojedynkę zostajemy rzuczeni do dużej lokacji łączącej bagna z niszczejącymi zabudowaniami, by szukać najpierw tropów prowadzących do głównego monstra, a później by pokrakę ubić, zebrać trofeum i bezpiecznie ewakuować się do strefy bezpieczeństwa. Po drodze, oprócz mniejszych przeciwności w postaci zwykłych potworów, polują na nas pozostali gracze.

Do naszej dyspozycji oddano spory wachlarz broni. Zarówno rewolwery, kusze jak i magiczne lampy. Ponadto każda potyczka jest inna, za sprawą losowo generowanych lokacji oraz przeciwników. Dlatego też nigdy nie wiadomo co czai się za rogiem.

Wymagania: Twórcy gry Hunt: Showdown ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Hunt: Showdown (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmaniaczkaesportu   @   11:00, 18.08.2019
przypomina mocno klimatem hantera
Advertisement
 X