Cyberpunk 2077 - publiczne pokazy na E3 2019 i tajemnicza kampania promocyjna

Cyberpunk 2077 doczeka się po raz pierwszy swojego stoiska na targach E3.

@ 23.05.2019, 11:58
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED, zapowiedział pojawienie się gry Cyberpunk 2077 w strefie publicznej podczas tegorocznej edycji targów E3 w Los Angeles. Na swoim profilu na Twitterze opublikował post z krótkim materiałem wideo, okraszonym nową grafiką oraz instrukcją dotarcia do stanowiska REDów podczas imprezy.

Wielu fanów błyskawicznie odebrało komunikat jako zapowiedź pojawienia się dema Cyberpunka 2077, w które każdy z odwiedzających mógłby zagrać. Kwestia ta została wyjaśniona przez Marcina Momota z działu marketingu, który poinformował, że futurystyczne RPG będzie ogrywane na E3 wyłącznie przez twórców. CD Projekt RED zorganizuje specjalne prezentacje, które, jak poinformował Marcin, odbędą się zarówno publicznie, jak również za zamkniętymi drzwiami.

Całkiem możliwe, że polskie studio przygotowuje dwa dema Cyberpunka 2077: jedno dla dziennikarzy, a drugie dla fanów.  Marcin Iwiński, współzałożyciel firmy, zapowiedział panel dyskusyjny na targach E3, w którym opowie o grze, a także przyszłości studia.

CD Projekt RED wznowiło również aktywność na tajemniczej stronie internetowej "Trauma Team International", poświęconej ekskluzywnej usłudze medycznej, działającej w Night City. Strona działa już od kilku miesięcy, lecz ostatnio pojawił się na niej migający napis "David is offline". Wygląda na to, że witryna to kolejna zagrywka marketingowa i w nadchodzących tygodniach może się na niej coś dziać. Ponadto, istnieje również teoria związana ze zbliżającą się datą 31 maja, jaka pojawiła się na plakacie w mieszkaniu głównej bohaterki, w opublikowanym materiale z rozgrywki. Już za około tydzień dowiemy się, czy jest to zwykły przypadek, czy może coś więcej.

Cyberpunk 2077 zmierza na komputery osobiste i konsole obecnej generacji. Twórcy zapewniają jednak, że ich technologia jest ciągle rozwijana i premiera na nowej generacji również nie będzie stanowiła problemu.


Sprawdź także:

Cyberpunk 2077

Premiera: 16 kwietnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Cyberpunk 2077 to produkcja warszawskiego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel cRPG akcji, jednak tym razem świat fantasy za...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   19:32, 23.05.2019
Podoba mi się ta teoria 31 maja Uśmiech