Baldo - zobaczcie nowy zwiastun z urokliwej przygodówki

Zapowiada się całkiem interesujący projekt inspirowany klasykami gatunku.

@ 23.05.2019, 14:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

W sieci pojawił się nowy zwiastun promujący przygodówkę Baldo. Jak zobaczycie poniżej, mamy do czynienia z tytułem zrealizowanym w stylistyce cell-shadingu, a poniższe wideo zawiera fragmenty rozgrywki.

Rzut okiem wystarczy, aby zdać sobie sprawę z tego, że Baldo czerpie inspiracje z wielu klasycznych przygodówek oraz gier RPG. Na pierwszy plan wysuwa się tu Zelda i mimo że akcję obserwujemy z lotu ptaka, bez problemu dostrzec można podobieństwa np. do Wind Waker.

Rozgrywka w Baldo, jak na przygodówkę przystało, oparta została o eksplorację otoczenia oraz rozwiązywanie różnej maści łamigłówek. Okazyjnie będziemy musieli się też zmierzyć z jakimś oponentem, ale starcia nie są w tym przypadku kluczowe.

Premierę Baldo zaplanowano na bieżący rok, a grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Switch.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?