Path of Exile - dodatek Legion jest tak obszerny, że mógłby przyćmić Diablo 4

Studio Grinding Gear Games szykuje się do wprowadzenia potężnej aktualizacji.

@ 23.05.2019, 09:47
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Gra Path of Exile uznawana jest za jeden z najlepszych stale rozwijanych reprezentantów gatunku hack'n'slash, choć trzeba przyznać, że konkurencja w tej kwestii nie jest zbyt obszerna. Twórcy nie spoczywają jednak na laurach i stale usprawniają swój projekt.

Wymagania sprzętowe
Jeśli zastanawiacie się nad zagraniem w PoE, zerknijcie koniecznie na wymagania sprzętowe gry.

W drodze jest olbrzymie rozszerzenie zatytułowane Legion. Dodatek ma przynieść zatrzęsienie nowej zawartości, w tym m.in. odświeżony system walki, masę nowych animacji, zmiany w umiejętnościach czy nowych przeciwników do ubicia i świeże tereny do zwiedzenia. Nie zabraknie także kolejnego trybu gry, który został zaprezentowany - wraz z innymi nowościami, na poniższym gameplayu.

"To rozszerzenie rzuca rękawicę Diablo 4, tak sądzimy. To nowa generacja action RPG i znaczące usprawnienie Path of Exile." - twierdzi Chris Wilson, reżyser gry.

Dodatek Legion zostanie udostępniony za darmo osobom grającym w Path of Exile już niebawem - 7 czerwca na PC i 10 czerwca na konsolach PlayStation 4 / Xbox One.


Sprawdź także:

Path of Exile

Premiera: 23 października 2013
PC, PS4, XBOX ONE

Path of Exile to darmowa gra RPG akcji wyposażona wyłącznie w moduł sieciowy, będącą debiutancką produkcją studia Grinding Gear Games.W Path of Exile mamy do dyspozycji 6...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKattowitz   @   12:22, 24.05.2019
A co to jest Diablo 4? :> GGG dają czadu, chyba trzeba będzie wrócić do PoE, bo zapowiada się niezła zabawa Szczęśliwy
0 kudosMar3cz3k   @   12:07, 25.05.2019
człowieki robią lepszą darmową grę niż blizzard ze swoimi milionami monet Szczęśliwy
0 kudoskobbold   @   13:26, 25.05.2019
Ta gra już dawno zaorała Diablo, kto się nie dał nabrać na Blizzardowski marketing a szukał porządnego slasher`a to zwyczajnie wybierał ten tytuł.