S.T.A.L.K.E.R. - Misery w wersji 2.2 już we wrześniu

Autorzy moda dodali nową funkcjonalność, ułatwiającą przeżycie w Zonie.

@ 29.08.2017, 12:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

S.T.A.L.K.E.R. - Misery w wersji 2.2 już we wrześniu

Jeśli cenicie sobie cykl S.T.A.L.K.E.R. to mamy dobre wieści. Już we wrześniu w sieci pojawi się spora aktualizacja jednego z najciekawszych modów dla gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci. Zapowiedzi towarzyszy zwiastun.

S.T.A.L.K.E.R. - Misery, bo o nim mowa, to prawie kompletna modyfikacja S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci, wpływająca na praktycznie każdy aspekt gry. Jej autorzy zmienili tekstury, efekty dźwiękowe, muzykę, broń, przedmioty, sztuczną inteligencję, pogodę, mutantów, a nawet poziom trudności.

W najnowszej wersji moda, oznaczonej numerkiem 2.2, deweloperzy dodali m.in. możliwość rozkładania na czynniki pierwsze broni, pancerzy oraz elektroniki. Uzyskuje się w ten sposób małe i duże komponenty, a wśród nich przewody i materiały. Komponentami da się następnie m.in. naprawiać uszkodzony ekwipunek.

Zwiastun S.T.A.L.K.E.R. - Misery poniżej. Premiera wersji 2.2 już we wrześniu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?