[Znamy zwycięzców] Konkurs Shakes & Fidget - do wygrania cenne nagrody

Zgarnąć możecie m.in. wyśmienitą klawiaturę Razer Blackwidow X Chroma.

@ 18.09.2017, 19:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ogłoszenie

[Znamy zwycięzców] Konkurs Shakes & Fidget - do wygrania cenne nagrody

Na pewno wielu z Was kojarzy grę Shakes & Fidget, stworzoną przez studio Playa. Niezależnie od tego, czy mieliście w nią okazję zagrać czy nie, koniecznie zerknijcie na stronę konkursu z nią związanego, który dla Was przygotowaliśmy.

Aby dołączyć do zabawy i wygrać cenne nagrody wystarczy po prostu grać. Wszystkie informacje konieczne do tego, by wziąć udział w przygotowanej przez nas inicjatywie zawarte są na stronie konkursowej. W skrócie, chodzi o to, by pobrać grę, a następnie stworzyć dowolną postać i maksymalnie ją rozwinąć.

Mając wyjątkowo dopakowanego (pod względem punktów doświadczenia i levelów) herosa, robicie screen ukazujący jego profil, a następnie wysyłacie go na adres konkursy[małpa]miastogier.pl, dołączając przy okazji swoje imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do 20 sierpnia, a następnie w ciągu kolejnych 2 tygodni na stronie konkursowej opublikujemy finalny ranking oraz wyślemy nagrody.

Zwycięzcy: Po dogłębnej analizie wszystkich zgłoszeń wybraliśmy zwycięzców naszego konkursu. Nagrody mieliśmy trzy, a zatem także trzy osoby mogą wyczekiwać na przesyłki.
  1. Łukasz K.
  2. Piotr F.
  3. Ewelina K.
Walka była bardzo zbliżona, zwycięzcy zdołali dobić do 78, 76 oraz 71 poziomu. Były też zgłoszenia z poziomem wyższym, były one jednak niezgodne z założeniami konkursu, albowiem postaci nie zostały założone specjalnie do niego, tylko rozwijane np. od kilku miesięcy/lat. Zwycięzców prosimy o kontakt na powyższy adres email - ustalimy szczegóły wysyłki.

Co można wygrać?

  1. miejsce - klawiatura Razer Blackwidow X Chroma;
  2. miejsce - myszka Steelseries Rival 700;
  3. miejsce - słuchawki HyperX Cloud II.

Po więcej informacji odsyłam Was na stronę konkursową. Życzymy wszystkim powodzenia!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosurban1212   @   18:08, 22.08.2017
A jak już 20 Sierpnia wysłałem e-mail ? to co teraz ? będę mógł jeszcze raz wysłać ?
0 kudosbigboy177   @   22:14, 22.08.2017
Możesz wysłać dowolną liczbę maili.
0 kudosurban1212   @   22:16, 22.08.2017
No to super Uśmiech to noc zajęta dziś na nabijanie poziomów Szczęśliwy
Dodaj Odpowiedź