Metro Exodus (PC)

ObserwujMam (16)Gram (6)Ukończone (12)Kupię (9)

Recenzja gracza - Metro Exodus (PC)


bartoszkopikowski@wp.pl @ 22:46 19.02.2019
Bartek "bartoszkopikowski@wp.pl" Kopikowski
Oczywiście mam wiele innych zainteresowań przed grami, ale też bardzo lubię pograć w jakieś ciekawe gry fabularnie :) Mam też sporo gier do sprzedania jakby ktoś był zainteresowany :) W zasadzie te które mam w swoim koncie podane to większość mógłbym już odsprzedać komuś

Nie będzie to typowa recenzja, napiszę po prostu co mi się podobało co mniej i ...tyle ;) to wciąż metro, aż postanowiłem nagrać sobie poprzednie części redux...to prawdziwe metro, tutaj bardziej szukamy życia poza metrem..Jeśli chodzi o wygląd, wygląda bardzo fajnie, nie mam jakiegoś potwora może w domu, ale uciągnął tę grę na ultra w full hd i wyglądało to bardzo fajnie, ale nie o wyglądzie tutaj...klimacik metrowski- jest. wygląd metrowski- jest (słabiutkie animacje postaci) fajne strzelanie- jest

mam zastrzerzenia co do długości...wydaje mi się że gra zajmuje kilka godzin, bliżej 5  niż 10 :) a gdyby móc przeklikać te wszystkie momenty gadane to byłoby może z 4?? takie mam wrażenie, gra się bardzo szybko skończyła..sama końcówka....jakaś taka mocno przyspieszona, grasz sobie, poznajesz nowe mapy, skaczemy po mapach dzięki temu jest urozmaicenie, i pustynia....tak pustynia, i zima i podziemia i bagna..także tutaj jest ok, i każda lokacja wygląda super, mi ostatnia przypadła do gustu...zimowa..wygląda super...ale tak nagle się gra kończy, jakby ktoś wyciął drugie tyle gry i nagle..już....jesteście w miejscu którego szukaliście ;) za to duży minus no i te animacje postaci..ech, brzydkie...ale ogólnie gra zachęciła mnie do zagrania w poprzednie części :)


oceny graczy
Świetna Grafika:
bardzo ładnie wygląda
Dobry Dźwięk:
jest ok
Genialna Grywalność:
świetna
Werdykt - Dobra gra!
Screeny z Metro Exodus (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:15, 24.02.2019
Serio? 10h? To sporo mniej, niż deklarowane 25h w recenzji MiastaGier. Robiłeś tylko wątek główny?
0 kudosTheCerbis   @   10:35, 24.02.2019
Cytat: Cytat
Grafika - Świetna. Dźwięk - Dobry. Grywalność - Genialna. Werdykt - Dobra gra!
Coś mi tu nie pasuje...
Cytat: Cytat
wydaje mi się że gra zajmuje kilka godzin, bliżej 5 niż 10 Uśmiech
No to chyba raczej ci się wydaje. Sam wątek główny to średnio z 13 godzin, a grając normalnie wyjdzie przynajmniej te 20h.
Cytat: Cytat
a gdyby móc przeklikać te wszystkie momenty gadane to byłoby może z 4??
I jaki byłby tego sens...?

Ech.
0 kudosshuwar   @   19:49, 24.02.2019
A już Wilku grałeś? Skąd to przekonanie odnośnie czasu u Ciebie?
0 kudosTheCerbis   @   20:16, 24.02.2019
Z faktów zebranych ogólnodostępnych od innych graczy. A scenariusz Metro: Exodus jest dłuższy niż 2033 i Last Light, więc... 25 godzin z recenzji Materdei jest akurat takim wynikiem spokojnie osiągalnym i zwykle mniej więcej tyle powinna zabrać gra.
0 kudosshuwar   @   07:37, 25.02.2019
Cytat: TheCerbis
25 godzin z recenzji Materdei jest akurat takim wynikiem spokojnie osiągalnym
To ja posłużę się serwisem, którego sam mi podrzuciłeś (zresztą - bardzo przydatny, dzięki): link. Ze średniej wychodzi, że całość zajmuje maksymalnie 20 godzin, wątek główny 13h. Ciekawe natomiast jest zestawienie czasów między PC a konsolami (na konsolach gracze się nie bardzo spieszą Uśmiech )

Czy spokojnie dałoby się 25h? Pewnie i 30 też by się dało.
Niemniej jednak dla mnie nie stanowi to problemu, o ile gra zajmie 15 - 20h.
0 kudosTheCerbis   @   14:42, 25.02.2019
20h na pewno. Ech, zanim ja w Exodus zagram to minie sporo czasu.
0 kudosshuwar   @   08:41, 26.02.2019
Ja liczę na to, że sprawdzę to już niebawem (za miesiąc?). Delikatnie zasugerowałem Radzie Nadzorczej jaki prezent na moje urodziny byłby dla mnie idealny Uśmiech A do tego czasu przeczytam całą trylogię.
0 kudosgajda1000   @   16:27, 02.12.2019
Dla mnie Wolfenstein 2 the new order był za krótki. A lubię tą serię i nie "przeklikałem". Z kolei w najnowsza odsłonę nie grałem, bo Wolf, w którym nie ma Blazkowicza to dla mnie pomyłka. Co do Metro, teraz gram. No na plus załuguje grafika, modele twarzy i ogólnie wizualna oprawa. Dla mnie jakiś powiew świeżości i kunsztu na tle innych, nowych gier. Reszta? Jakoś seria nigdy mnie mega nie porywała, ale da się grać. Jest ok.
Dodaj Odpowiedź