Heavy Rain (PC)

ObserwujMam (10)Gram (0)Ukończone (7)Kupię (4)

Recenzja gracza - Heavy Rain (PC)


roxa175 @ 20:19 25.08.2022
Roksana "roxa175"

Moje subiektywne wrażenia z gry....Nie miałam żadnych oczekiwań wobec tego tytułu. Był mi już znany od kilku lat, lecz wcześniej nie miałam okazji zagrać. Gra ma już kilka lat i muszę ją ocenić na obecne standardy, a nie te, które reprezentowała w chwili premiery. Bardzo podobała mi się możliwość sterowania kilkoma postaciami - wpływanie na ich zachowania i odpowiedzialność za ich życie lub śmierć. Wybory, które były stawiane przed głównymi postaciami były momentami bardzo zaskakujące. Fabuła jest ciekawa, lecz w niektórych momentach można się lekko pogubić. Mnogość zakończeń oceniam zdecydowanie na plus, ponieważ skłania gracza do refleksji nad swoimi wyborami i zachęca do kolejnej przygody by poznać inne zakończenia. Gdyby nie toporne sterowanie i praca kamery ocena byłaby zdecydowanie wyższa, ale i tak jestem bardzo zadowolona z przeżyć, które mi ten tytuł dostarczył. :) 


oceny graczy
Świetna Grafika:
Odwzorowanie mimiki postaci, grymasów czy ruchy w scenach walk oceniam bardzo na plus.
Świetny Dźwięk:
Grałam na słuchawkach i wrażenia słuchowe były bardzo dopasowane do akcji na ekranie.
Przeciętna Grywalność:
Sterowanie potrafi napsuć krwi, czasami zdarzyło mi się biec w jakimś kierunku, a potem postać nagle się obracała i biegła w zupełnie przeze mnie nieplanowanym, lecz po jakimś czasie da radę to opanować i bardzo to nie psuje rozgrywki.
Werdykt - Świetna gra!
Screeny z Heavy Rain (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?