Halo 2 (XBOX) - okladka

Halo 2 (XBOX)

Premiera:
10 listopada 2004
Premiera PL:
03 listopada 2006
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (30)Gram (10)Ukończone (5)Kupię (3)

Opis Halo 2 (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 6h 13min

+ czaswięcej

Akcja Halo 2 jest kontynuacją historii znanej z pierwszej części. The Covenant (obca rasa) zostało pokonane lecz tylko tymczasowo. Podnoszą się z popiołów porażki i najeżdżają Ziemię.

Gracz wciela się w rolę Master Chief'a, który ma za zadanie poprowadzić siły oporu do ponownego zwycięstwa. Jeśli Twoja misja zakończy się niepowodzeniem cała planeta wraz z jej mieszkańcami zostanie skazana na zagładę. Wątek fabularny został podzielony pomiędzy dwóch bohaterów. Pierwszym z nich jest Master Chief, drugim natomiast wojownik Covenant.

Gra prezentuje kilka nowych rodzajów broni oraz całkowicie nowe otoczenie. Będziesz miał okazję walczyć o swą planetę przemieszczając się zarówno na własnych nogach jak i w różnych wehikułach.

Tryb dla wielu graczy został przebudowany. Istnieje możliwość połączenia się z innymi graczami przez internet - brakowało tego w poprzedniej części gry! Dodatkowo w Halo 2 skorzystać można także z trybu współpracy, w którym kilku graczy wspólnie przechodzi kampanię!

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Halo 2 (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   12:36, 23.12.2014
Początkowo miałem nadzieję, że tak czczone przez fanów Halo 2 nie okaże się tak nudne i rozciągnięte na siłę, co część pierwsza, lecz myliłem się - dłużyzn jest znów cała masa i gdyby wywalić kilku-kilkunastokrotne przemieszczanie identycznych miejscówek, gry starczyłoby na jakieś 5h max. Bossfighty również są cienkie, choć trzeba pamiętać, że gra ma już swoje lata i odstaje od dzisiejszych standardów. Więcej uwagi poświęcono natomiast fabule i grze aktorskiej, a przede wszystkim Covenantom - niby to tylko kolejny odcinek tasiemca (i czuć to aż za dobrze), ale poziom voice-actingu jest bardzo wysoki. Summa summarum grało mi się w to całkiem przyjemnie, ale problem w tym, że znam dziesiątki lepszych FPS-ów. I to nawet dużo starszych.