Unreal Tournament 3 (PC) - okladka

Unreal Tournament 3 (PC)

Premiera:
05 listopada 2007
Premiera PL:
29 listopada 2007
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / MMO
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (152)Gram (47)Ukończone (23)Kupię (16)

Opis Unreal Tournament 3 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 10h 30min

+ czaswięcej

Unreal Tournament 3 to najnowsza odsłona jednej z najlepszych gier sieciowych, w której po raz pierwszy zostanie wykorzystany Unreal Engine 3. Oczywiście Engine graficzny to nie wszystko, dlatego Epic postarał się aby Unreal Tournament 3 był bardziej atrakcyjny niż części poprzednie. Wiele ze znanych trybów zabawy zostało zlikwidowanych, ponieważ gracze korzystali z nich bardzo rzadko. Aby wynagrodzić wszystkim utratę ulubionego trybu, wprowadzono do gry bardzo rozbudowany Conquest.

Jest on połączeniem trybów Assault, Onslaught oraz znanego z Unreal 2 - XMP. Conquest będzie zaawansowaną wersją Onslaught, z pewnym rodzajem nadzorowanej zabawy oraz ekscytujących map znanych z trybu Assault. Głównym celem będzie kontrolowanie wyznaczonych terenów, na których znajdować się będą złoża tyridium. Dzięki takiemu rozwiązaniu zostanie wyeliminowane bezcelowe bieganie od jednego punktu do drugiego, które potrafiło konkretnie zirytować. Mapy znacznie urosły i pozwolą na swobodną zabawę ogromnej ilości graczy.

Bronie w grze stanowić będą zarówno standardowe, znane z poprzednich części giwery, jak i kilka nowych zaprezentowanych dopiero w Unreal Tournament 3. W grze nie znajdziemy dodatkowych broni do walki wręcz, ponieważ Epic nie chce stworzyć kolejnego RPG-a. Wszystkie środki bojowe są testowane tak, aby dobrze wyważyć rozgrywkę i nie stworzyć sytuacji, w której jedna broń stanie się narzędziem totalnej zagłady, druga natomiast zadziała jak pistolet na wodę.

Unreal Tournament 3 pozwoli także na śmiganie różnymi pojazdami. W porównaniu z poprzednią częścią gry, maszyn znajdziemy o wiele więcej, będą bardziej wyważone i różnorodne. W Unreal Tournament 2004 wszystkie pojazdy były produkowane przez Axon Research Corporation. Z ich taśm produkcyjnych schodziły futurystyczne czołgi, dżipy oraz poduszkowce. W najnowszej odsłonie międzygalaktycznej siekanki na arenę producentów maszyn pędzących oraz latających, wkroczy rasa Necris. Produkowane przez nich fury znacząco będą różnić się od tych z Unreal Tournament 2004. Nie tylko pod względem wyglądu, lecz także sposobu prowadzenia oraz zabójczości. Zanim ruszymy do boju, zdecydujemy, której firmy pojazdy mogą być używane na mapie.

Unreal Tournament 3 to także tryb dla pojedynczego gracza, który zaprezentuje się podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, więc osoby nie posiadające połączenia z siecią także znajdą coś dla siebie.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Unreal Tournament 3 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSzymono111   @   19:27, 01.12.2009
Kupiłem ją dwa dni temu .
Te gre polecam wszystkim fanom strzelanek.Ma wszystkie cechy dobrej strzelanki świetne bronie,fajne mapki,czadowe pojazdy i super klimat.


Proszę o kulturę w wypowiedziach

H.
0 kudosjakubwujek   @   21:31, 09.07.2010
Super gra. Na plus optymalizacja. Gra wygląda świetnie, a pójdzie nawet na starszym sprzęcie.
0 kudosp.pieter_pl   @   11:50, 15.07.2010
wspaniała gra szkoda że nie jest dostępna za free w sieci jak quake live Smutny
0 kudosRogaty91   @   11:56, 21.09.2010
Gra jest wspaniała podobna trochę do Quake 3 lecz jeszcze lepsza bo więcej broni i trybów gry oraz pojazdy i mnóstwo kombinacji
0 kudosRavnarr   @   12:24, 21.09.2010
Kupiłem, bo miałem ochotę na naparzankę przy której można się odstresować i wyłączyć mózg i trochę tego żałuję, bo gra jest zwyczajnie nudna po jakimś czasie. Trochę za mało map jest przede wszystkim, te pojazdy też jakieś wszystkie podobne do siebie. Może w trybie multi zabawa jest lepsza, nie wiem, nie grałem.
0 kudosGoliath   @   20:45, 25.10.2010
Gra nawet, nawet, w pierwszych chwilach zaskoczyła mnie niezłą grafiką, ale zachwyt długo nie trwał. Po przejściu kampanii, praktycznie nie było nic do roboty, na multi miałem za słabego neta, a gra na botach już mnie znudziła. Szczerze, to wolę UT1 i UT2004, od tej przepakowanej "trójeczki".
0 kudosRavnarr   @   22:12, 25.10.2010
Oj, w pierwszą część to się pocinało... Miała klimat, w odróżnieniu od trójki.
0 kudosRontearax   @   10:46, 04.08.2011
Pierwsza część to było to... prawdziwe oblicze unreala... No ale nie powiem, że trójka jest zła. Całkiem dobra grafika i przyjemna rozgrywka zrobiły swoje. Tyle, że trójka jak dla mnie bardziej nadaje się na multi, bo klimat unrealów w niej przygasa. Wciąż całe dnie pykam z kolegami na multi w UT3. Nie ma co UT to jedne z najlepszych fps'ów, które dzisiaj, według mnie, schodzą na psy. Może nie wszystkie ale jednak.
0 kudosguy_fawkes   @   10:50, 04.08.2011
UP: Jak sama nazwa wskazuje, Unreal Tournament jest dedykowany rozgrywkom sieciowym. Singla dopięto tutaj na siłę i to w zasadzie multi z botami, w dodatku ze śmieszną "fabułą". Nie powiem, gra się bardzo przyjemnie, ale jeśli już mowa o nadbudowie ideologicznej, lepszy był pierwszy UT - po prostu turniej, który trzeba wygrać.
Więc panie Rontearax, klimatu Unrealów szukaj w U1, dodatku i U2. Dumny
0 kudosRontearax   @   11:06, 04.08.2011
@UP: Chyba się nie rozumiemy. Pisałem o klimacie Unreal, a nie Unreal Tournament. Zresztą nawet multi może posiadać klimat. Mogło Cię zmylić zdanie podsumowujące gdzie pisałem o UT, bo przecież to one są tutaj tematem, i zauważ, że napisałem "jedne z najlepszych" a nie najlepsze, bo najlepsze są same unreale, a nie te z dopiskiem tournament.
0 kudosguy_fawkes   @   11:10, 04.08.2011
A to spoko. Fakt, w UT3 mniej czuło się Unreala niż w klasycznym UT. Niemniej jednak i tak najlepsze były normalne single. Dwójka jak dwójka, ale jedynka była niesamowita. Mam nadzieję, że kiedyś Epic jeszcze powróci do Unreala.
0 kudosRontearax   @   11:20, 04.08.2011
Bardzo możliwe, że powróci, bo dzisiaj modne jest kontynuowanie dobrych i znanych serii, np. Call of Duty. Ale oby ów nowy unreal nie poszedł za trendem maksymalnego skracania fps'ów. W pierwszym unrealu singla nie przeszedłem za jednym podejściem (jak robię z tymi dzisiejszymi stworami zwanymi fps'ami). A dla mnie w grach najważniejszy jest singleplayer. Ewentualnie tryb kooperacji.
0 kudosjuve   @   21:20, 12.05.2013
Zrobiłem totalny odkop, ale nie zgadzam się z wieloma opiniami na temat UT3. Gra jest dzisiaj wciąż żywa, serwery są dostępne, a i graczy jest sporo. Unreal jest dedykowany multi, ale ten tryb jest całkowicie inny niż to, co dzisiaj prezentują sobą ''modern'' strzelanki. Mnie wciąga, jest staro szkolnie i dynamicznie, polecam, jeżeli ktoś ma ochotę pograć, mój nick w grze to JuveMG!
0 kudosPabloMG   @   08:18, 05.03.2014
Unreal Tournament 3 miał potencjał mógł być grą innowacyjną, więc co poszło nie tak Epic obiecywał wiele trybów gry do wyboru oraz liczbę drużyn porównywalną z UT 2004 a otrzymaliśmy połowę tego. Tryb singla robiony na odczepnego, UT 3 mogło być zrobione dużo lepiej grafika to nie wszystko (pewnie jestem w mniejszości), jak dla mnie duży minus.
Dodaj Odpowiedź