Halo 2: Anniversary zadebiutuje na PC za kilka dni

Halo 2: Anniversary będzie oczywiście częścią kolekcji The Master Chief Collection.

@ 06.05.2020, 11:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Halo 2: Anniversary zadebiutuje na PC za kilka dni

Dla fanów serii Halo mamy dobre wieści. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, studio 343 Industries planuje w przyszłym tygodniu wypuścić do sieci Halo 2: Anniversary, mające uzupełnić zestaw The Master Chief Collection na PC.

Premiera Halo 2: Anniversary dla blaszaków zaplanowana została na dzień 12 maja bieżącego roku. Oznacza to, że testy projektu, zainicjowane w kwietniu, przebiegają dobrze i bez dodatkowych komplikacji.

Co ciekawe, Halo 2: Anniversary to nie tylko podrasowana wersja "dwójki". Osoby, które zdecydują się na zakup gry, będą mogły odpalić albo jej oryginalną postać, albo tę zremasterowaną. Podczas zabawy przebrniemy przez 15 misji fabularnych, albo staniemy do rywalizacji w trybie rozgrywek wieloosobowych.

Jeśli chodzi o The Master Chief Collection, zawiera wszystkie tytuły zestawu, choć nie wszystkie dostępne są już teraz. Deweloperzy rozpoczęli od Halo Reach, sukcesywnie uzupełniając kolekcję. Jej finałem będzie dodanie Halo 4, co nastąpić ma pod koniec bieżącego roku.

The Master Chief Collection dla PC dostaniecie na Steam, a także w sklepie Windowsa 10.


Sprawdź także:
Halo 2

Halo 2

Premiera: 08 listopada 2004
XBOX, PC

Halo 2 to kontynuacja pierwszoosobowej strzelaniny science-fiction zatytułowanej Halo: Combat Evolved. "Dwójka" rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach z poprzedniczki,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?