Warhawk (PS3) - okladka

Warhawk (PS3)

Premiera:
28 sierpnia 2007
Premiera PL:
20 września 2007
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (3)

Opis Warhawk (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Warhawk to sequel znanej z PlayStation gry o tym samym tytule. Realizacją najnowszej edycji programu zajmuje się firma Incognito, która dzięki wykorzystaniu możliwości konsoli PLAYSTATION 3 wyposaży program w zaawansowany silnik graficzny mogący przetwarzać dziesiątki, a nawet setki jednostek.

W Warhawk zasiadamy za sterami nowoczesnej maszyny latającej i przy pomocy potężnego arsenału środków zagłady likwidujemy wszystkie pojawiające się na horyzoncie jednostki wroga. Teren, po którym latamy obejmuje wiele kilometrów kwadratowych i pełny jest różnorodnych budowli.

Oczywiście gra umożliwia zabawę nie tylko tytułowymi maszynami latającymi, lecz również zwykłymi pojazdami oraz piechotą. Rozpoczynając rozgrywkę do dyspozycji posiadamy jedynie pistolet oraz nóż, a dopiero po chwili wskakujemy za stery jednej z dostępnych maszyn lub po prostu zaczynamy siać spustoszenie na piechotę.

Warhawk przeznaczony jest jedynie do rozgrywki wieloosobowej, i dostępny jest w dwóch wersjach: ściąganej oraz pudełkowej. Grę można zakupić przy pomocy usługi PlayStation Store.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Warhawk (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?