Zapowiedziano Halo Online na PC-ty

Firma Innova nieoczekiwanie zapowiedziała grę Halo Online. Będzie to produkcja free-to-play na komputery osobiste przeznaczona na rosyjski rynek (niewykluczone, że kiedyś trafi także do innych krajów).

@ 25.03.2015, 21:16
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc, free 2 play

Zapowiedziano Halo Online na PC-ty

Firma Innova nieoczekiwanie zapowiedziała grę Halo Online. Będzie to produkcja free-to-play na komputery osobiste przeznaczona na rosyjski rynek (niewykluczone, że kiedyś trafi także do innych krajów). Za produkcję odpowiada ekipa Syber Interactive Studio.

Ujawniono, że tytuł działać będzie w oparciu o technologię wykorzystaną do produkcji Halo 3, przy czym zostanie ona nieco zmodyfikowana. Z opublikowanych informacji warto także wspomnieć, że podczas zabawy zostanie wykorzystany system perków, przypominający nieco ten znany z serii Call of Duty. Mapy będą zupełnie nowe i zaprojektowane z myślą o zabawie dla szesnastu graczy. W poszczególnych lokacjach znajdziemy różne bronie, nie zabraknie levelowania postaci, pojawią się tryby Team Slayer oraz Assassinations itd.

Wkrótce mają wystartować zamknięte beta testy Halo Online i to właściwie wszystko, co wiemy na chwile obecną. Krótko pisząc, szykuje się kolejna darmowa strzelanka, która być może zwojuje coś na rynku, wszak Halo znane jest z doskonałego multiplayera, więc podstawy do stworzenia hitu są. Poniżej znajdziecie jeszcze pierwszy screen z produkcji.

Zapowiedziano Halo Online na PC-ty

Sprawdź także:
Halo 2

Halo 2

Premiera: 10 listopada 2004
XBOX, PC

Akcja Halo 2 jest kontynuacją historii znanej z pierwszej części. The Covenant (obca rasa) zostało pokonane lecz tylko tymczasowo. Podnoszą się z popiołów porażki i najeż...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:59, 26.03.2015
Nudzi się ludziom. Przecież to logiczne, że serię Halo na PC chciałoby zobaczyć całkiem sporo osób i wielu się nie spodoba, że gra ma być na rosyjski rynek tylko.