Seria Halo z 65 milionami sprzedanych egzemplarzy!

Premiera Halo 5: Guardians coraz bliżej, a w związku z tym Microsoft postanowił się pochwalić sprzedażą całej serii.

@ 14.07.2015, 11:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox, xbox 360, xbox one

Seria Halo z 65 milionami sprzedanych egzemplarzy!

Premiera Halo 5: Guardians coraz bliżej, a w związku z tym Microsoft postanowił się pochwalić sprzedażą całej serii. Z opublikowanych danych wynika, że cała saga Halo, to w tym momencie ponad 65 milionów opchniętych egzemplarzy.

Nikt raczej nie będzie zszokowany tym, że seria Halo jest jedną z najpopularniejszych, najbardziej pożądanych marek na świecie. Z danych, którymi pochwaliła się firma Microsoft wynika, że do dnia dzisiejszego Halo rozeszło się w liczbie ponad 65 milionów egzemplarzy. Chodzi tu o sprzedaż całościową, we wszystkich regionach świata, na każdej z dostępnych platform sprzętowych.

Wynik zostanie oczywiście dodatkowo poprawiony z momencie premiery, wspomnianego wcześniej Halo 5: Guardians. Ta nastąpić ma już w październiku bieżącego roku, wyłącznie na konsoli Xbox One.

Sprawdź także:
Halo 2

Halo 2

Premiera: 08 listopada 2004
XBOX, PC

Halo 2 to kontynuacja pierwszoosobowej strzelaniny science-fiction zatytułowanej Halo: Combat Evolved. "Dwójka" rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach z poprzedniczki,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?