Starfield (PC) - okladka

Starfield (PC)

Premiera:
06 września 2023
Premiera PL:
06 września 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (4)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:11%
Chcesz taki licznik?
Opis Starfield (PC)
Kawira @ 10:32 19.08.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Starfield to kolejna gra z gatunku RPG akcji od Bethesda Game Studios. Tym razem deweloperzy, który specjalizują się w produkcjach z klimatów bliższych postapokalipsie (Fallout) i fantasy (The Elder Scrolls), zabierają gracza daleko poza granicę stratosfery - w niezbadaną i nieskończoną przestrzeń kosmiczną.

Fabuła Starfield pozwala graczowi wcielić się we własne alter-ego, które może stworzyć w rozbudowanym edytorze. Historia opowiada o wydarzeniach z 2310 roku, gdy kolonizacja kosmosu jest już czymś natualnym.

Rozgrywka Starfield łączy w sobie niemal wszystkie rozwiązania znane z poprzednich gier Bethesda Game Studios. Akcję obserwować możemy zarówno z perspektywy pierwszo-, ale również i trzecioosobowej. Gameplay opiera się na decyzjach oraz wyborach bohatera; jako kosmiczny zdobywca musi sprzymierzać się z frakcjami, wypełniać zlecane przez postacie niezależne zadania, za które otrzymuje punkty doświadczenia (a następnie przekuwa je w nowe umiejętnośći), ale również rozwijać własny ekwipunek. W Starfield gracz ma możliwość tworzenia własnych przedmiotów za znajdywane w świecie surwoce, tworzenia autorskich baz na zasiedlonych planetach oraz modyfikować własny statek kosmiczny.


Wkład w encyklopedię mieli:   urban1212,
Screeny z Starfield (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
2 kudosshuwar   @   07:30, 07.06.2019
A może Bethesda postanowi się zrehabilitować i wypuści nam takiego alternatywnego Mass Effect'a Andromeda usuwając wszelkie bolączki tejże gry, chcąc zadowolić graczy? Byłoby ciekawie.