Starfield - Bethesda szykuje dużo nowej zawartości

Bethesda ma ambitne plany, jeśli chodzi o Starfielda. Deweloperzy ciągle pracują nad nową zawartością dla gry.

@ 18.04.2024, 10:44
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox x/s

Starfield - Bethesda szykuje dużo nowej zawartości

Według dyrektora gry, Todda Howarda, Bethesda wkrótce ogłosi nowości zmierzające do Starfielda. W niedawnym wywiadzie dla IGN, Howard powiedział, że deweloperzy kontynuują prace nad swoim ostatnim dziełem, a dzięki temu wkrótce zostanie ogłoszonych kilka naprawdę dużych aktualizacji.

"Mamy więc kilka naprawdę dobrych aktualizacji dla tej gry, które wkrótce zostaną ogłoszone. A zatem dużo się tutaj dzieje", powiedział Howard.

Deweloper poruszył także krótko kilka innych tematów, nad którymi pracuje Bethesda Game Studios. Powiedział między innymi o ciągłym wsparciu dla Fallouta 76w którym ostatnio zaliczono dość duży wzrost graczy po premierze serialu Fallout; a także pracach nad The Elder Scrolls VI, które wkroczyły w fazę pełnego dewelopingu.

Howard ponadto jakiś czas temu wspomniał, że po The Elder Scrolls VI następną grą, nad którą pracować będzie Bethesda, będzie Fallout 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   11:00, 18.04.2024
Cieszy mnie że Starfield się jeszcze rozwija. Co by tam o tym projekcie nie mówili i pisali to jeśli chodzi o bethesdowe klimaty to jest to coś nowego co mam dużą ochotę sprawdzić jak już całkiem to dopieszczą. Natomiast na kontynuacje Fallouta i Scrollsów niespecjalnie czekam, cóż tam jeszcze można ciekawego wymyśleć, to już bym wolała w TES Online albo Fallout '76 wejść bo to też byłoby dla mnie coś nowego.