Starfield: dodatek Shattered Space może zostać wkrótce ujawniony

Wkrótce może zostać zaprezentowany dodatek Shattered Space do gry Starfield.

@ 03.03.2024, 12:28
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox x/s

Starfield: dodatek Shattered Space może zostać wkrótce ujawniony

Entuzjaści Starfield mogą wkrótce zostać uraczeni zapowiedzią pierwszego dużego dodatku o nazwie Shattered Space, na temat którego w sieci pojawiły się nowe doniesienia.

Strona SteamDB twierdzi, że Bethesda Game Studios dodało niedawno coś, co zostało oznaczone jako „nieznana aplikacja” do sekcji DLC Starfield. Warto zauważyć, że sekcja zawiera tylko dwa inne pliki, jeden związany z aktualizacją gry do Edycji Premium i jeden dotyczący jej zamówień przedpremierowych.

Nie wiadomo, czy to oznacza, że Shattered Space zostanie zaprezentowane w nieodległej przyszłości, ale z pewnością wydaje się, że za kulisami prace nabierają tempa. Bethesda będzie rozwijała ten tytuł jeszcze kilka lat i w tym dużym, otwartym świecie otrzymacie jeszcze sporo nowej zawartości, a pierwszą z nich będzie właśnie Shattered Space.

Starfield jest dostępne na Xboksie Series X/S i PC. W grudniu pochwalono się, że w tytuł zagrało już ponad 13 milionów graczy.


Sprawdź także:
Starfield

Starfield

Premiera: 06 września 2023
PC, XBOX X/S

Starfield to kolejna gra z gatunku RPG akcji od Bethesda Game Studios. Tym razem deweloperzy, który specjalizują się w produkcjach z klimatów bliższych postapokalipsie (F...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:05, 03.03.2024
Znowu wróżenie z fusów. I tak prawdę mówiąc to mimo że za jakiś czas mam zamiar kupić Starfielda to na żadnym DLC mi nie zależy. Nie mam zamiaru w to grać do końca życia.
0 kudospetrucci109   @   13:37, 03.03.2024
Dodatek z milionem nowych proceduralnie generowanych planet, na których będzie można zebrać tryliard kamieni do fascynujących questów. Myślę, że będzie warto wydać na to swoje ciężko zarobione pieniądze 😅
0 kudosBarbarella.   @   23:02, 03.03.2024
Właściwie to mnie ogarniają wątpliwości czy rzeczywiście Starfield mi się spodoba. Niby to Skyrim w kosmicznych klimatach a Skyrim mi się podobał. Tylko że ja właściwie nie przepadam za kosmicznymi klimatami, Gwiezdne Wojny to kompletnie do mnie nie trafiły. No i w Skyrimie czy chociażby w Euro Trucku który mnie bez reszty wciągnął ten świat rzeczywiście jest ogromny i otwarty i chce się go poznawać. Wzdychałam z zachwytu jak w Skyrimie wlazłam na jakąś górę i widziałam z tamtąd lokacje w których byłam wcześniej. A w Starfieldzie to nie wiem jak to wygląda. Może nie pierdyliardy ale dziesiątki planet czyli właściwie takich zamkniętych lokacji które nie wiem czy zrobią na mnie wrażenie no i bardzo ograniczona ludzka wyobraźnia w kreowaniu kosmicznych stworów. No nie wiem czy bez jakiejś porządnej, wciągającej fabuły jak np. w Mass Effectach będę się przy tym dobrze bawić. No ale zanim gra porządnie stanieje miną jeszcze ze 2 lata więc mam sporo czasu żeby się zastanowić nad kupnem.