Biomutant dostępne na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S

Posiadacze wersji przeznaczonej dla konsol poprzedniej generacji mogą za darmo zaktualizować ją do konsol obecnej generacji.

@ 07.09.2022, 13:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

Biomutant dostępne na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S

Premiera Biomutant miała miejsce w zeszłym roku. Dzieło studia Experiment 101 zadebiutowało wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a mniej więcej po roku czasu jest ono też dostępne na konsolach obecnej generacji. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun, który przygotowano z tej okazji.

Na wszystkich trzech nowych platformach, czyli PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S, zobaczymy wsparcie dla technologii HDR, wyższą rozdzielczość oraz większą liczbę klatek na sekundę. Gra ma też błyskawicznie przetwarzać dane, co skraca znacząco czas wczytywania poziomów. Twórcy wykorzystali też możliwości DualSense.

Jeśli chodzi o parametry oprawy wizualnej, do wyboru mamy trzy tryby: nastawiony na jakość, nastawiony na wydajność oraz coś co nazwano Quality Unleashing. Pierwsza opcja na PS5 oraz Xboksie Series X oznacza dynamiczne 4K i 30 FPS. Druga na tych samych platformach to dynamiczne 1440p oraz 60 FPS. Trzecia to natomiast dynamiczne 4K i nawet 60 FPS. Xbox Series S śmiga z dynamicznym 1440p oraz 60 FPS, niezależnie od trybu.

Osoby, które nie zdecydowały się jeszcze na zakup Biomutant odsyłam oczywiście do naszej recenzji. Pamiętajcie też, że na łamach portalu znajdziecie kompleksowy poradnik - na wypadek ewentualnych komplikacji.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 25 maja 2021
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S, SWITCH

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosKeiko   @   17:26, 07.09.2022
Cytat: bigboy177
Osoby, które nie zdecydowały się jeszcze na zakup BioShock ...

Mają gigantyczny backlog Dumny Śmiałbym się, ale do nich należę.