Biomutant (PS5) - okladka

Biomutant (PS5)

Premiera:
06 września 2022
Premiera PL:
06 września 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Biomutant (PS5)
Materdea @ 12:49 17.09.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 44h 8min

+ czaswięcej

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.

W przedsięwzięciu gracz kieruje poczynaniami wojownika, który, by uratować świat i drzewo życia, musi stać się królem krainy. Lwią część rozgrywki stanowi eksploracja rozległego, otwartego świata. Aby było to nieco łatwiejsze, protagonista dysponuje wieloma unikatowymi umiejętnościami.

W trakcie zabawy często przyjdzie mu zmieniać wygląd oraz kod genetyczny. Zapewnia mu to nowe moce, zmieniając jego charakterystykę, a nawet wygląd. Tytuł oferuje również szeroki wybór broni oraz ekwipunku, pozwalającego zbadać niegościnne obszary pokroju radioaktywnych ruin. Oręż można, rzecz jasna, zbudować od podstaw z zebranych części. Przydaje się on następnie w dynamicznych starciach zarówno na broń białą, jak i palną.

Grafika prezentuje bajkowy, humorystyczny styl przywodzący na myśl produkcje Disneya. Bohatera zaś prowadzi narrator znany z roli dilera z The Hand of Fate.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:53, 19.07.2023
Rozdmuchany tytuł po, którym spodziewałem się czegoś więcej. Dawno żaden otwarty świat mnie tak nie zmęczył jak ten w Biomutant. Z początku było to przyjemne, ale później już zaczęło nieco irytować i męczyć, że trzeba lecieć często dość spory kawał drogi by odblokować znak szybkiej podróży, a czasem zdarzy się o nim zapomnieć, a później zginąć. Walka też okazał się nijaka, choć kreowana na styl kung-fu itp szybko okazuje się, że broń palna jest odpowiedzą na wszystko. Prawie na samym początku znalazłem dość potężny karabin elektryczny, który po małym ulepszeniu w połowie gry starczył do samego końca. Wszystkie walki rozstrzygnąłem tą samą bronią, bo było to zwyczajnie najszybsze. Broń do walki wręcz mimo iż miała wyższe statystyki zadawała mniej obrażeń xD Fabuła pretekstowa, a dialogi chyba dziecko pisało, bo ciężko było tego słuchać.