Biomutant

ObserwujMam (11)Gram (0)Ukończone (5)Kupię (2)

Wraki ślizgosiupni - wiki Biomutant


Zadanie Wraki ślizgosiupni otrzymujesz podczas przemierzania świata Biomutant. Twoim celem w nim jest znajdowanie wraków ślizgosiupni, czyli nietypowego skutera, którym główny bohater porusza się po wodach wirtualnego świata.

Wraków ślizgosiupniu w świecie gry jest w sumie 9. Zdobądź je wszystkie, aby do maksimum podrasować możliwości posiadanego środka transportu (podnosząc jego silnik do drugiego poziomu) oraz zakończyć niniejsze zadanie poboczne.

Uwaga: Lepszy silnik ślizgosiupni potrzebny jest do tego, by dotrzeć w niektóre obszary świata.

Jak modyfikować ślizgosiupnię?


W ramach niniejszego zadania znajdziesz w sumie 9 skrzyń z wrakami ślizgosiupni. Aby zmodyfikować z pomocą nowych komponentów własną ślizgosiupnię trzeba się w niej znaleźć. Gdy wskoczysz do ślizgosiupni, zerknij na prawy dolny róg ekranu. Zauważysz tam ikonkę klucza oraz przypisany do niej przycisk. To właśnie tym przyciskiem aktywujesz menu, umożliwiające modyfikowanie ślizgosiupni. To dzięki temu menu możesz założyć silnik 2. poziomu i dotrzeć we wszystkie zalane wodą obszary.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1061 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?