Biomutant

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (3)

Wrogie posterunki - wiki Biomutant


Zadanie Wrogie posterunki otrzymujesz podczas wykonywania głównego wątku fabularnego gry Biomutant. Twoim celem jest dotarcie do wskazanego posterunku i przejęcie go dla plemienia. Podbić musisz wszystkie posterunki przeciwników, więc śmigaj do każdego z nich i podbijaj je.

Posterunek Mitre-Mop – na miejscu porozmawiaj ze skautem, a ten zasugeruje, abyś zniszczył 3 gniazda ćmiaków, co sprawi, że w posterunku będzie spore zamieszanie. Idź to zrobić, wchodząc do pobliskiej jaskini. W środku niszcz gniazda i walcz z przeciwnikami. Przed trzecim gniazdem zrób użytek z pięści, by zdemolować spękaną ścianę. Gdy zniszczysz trzecie gniazdo, obejrzyj scenkę przerywnikową, a posterunek będzie Twój.

Uwaga: Jeśli przejmiesz drugi posterunek, otrzymasz barwy plemienne.

Posterunek Domp – na miejscu wejdź w interakcję z drzwiami, a obejrzysz krótką scenkę. W jej trakcie poznasz przywódcę posterunku. Jeśli masz odpowiednio wysoki poziom charyzmy, nie będziesz musiał walczyć. Będziesz w stanie przekonać sifu do oddania posterunku Twojemu klanowi. Będziesz mógł na koniec zdecydować czy chcesz wykończyć rywala czy zakończyć konflikt. Jeśli wybierzesz drugą opcję, otrzymasz zadanie Plemię Miriadów.

Po tym, jak podbijesz plemię, w dzienniku pojawi się kontynuacja niniejszego zadania. Tym razem będziesz musiał zmierzyć się z Netrowami. Robisz to oczywiście podbijając należące do nich posterunki: w sumie trzy. Znowu powtórzysz schemat z niniejszej podstrony, więc nie ma sensu, abyśmy się nad tym rozwodzili. Posterunki będziesz podbijał albo do momentu, gdy gra poinformuje Cię, że plemiona chcą podpisać rozejm, albo do końca - zależnie od tego, co zdecydujesz.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1672 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?