Witchfire - wczesny dostęp rusza we wrześniu

Dynamiczne Witchfire, nad którym pracuje ekipa odpowiedzialna niegdyś za serię Painkiller oraz Bulletstorm, wkrótce pojawi się we wczesnym dostępnie na PC.

@ 09.06.2023, 15:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Witchfire - wczesny dostęp rusza we wrześniu

Witchfire to ciekawie zapowiadający się zręcznościowy shooter, opracowywany przez studio The Astronauts, na który składają się deweloperzy odpowiedzialni niegdyś za serię Painkiller oraz Bulletstorm. Najnowsze przedsięwzięcie ekipy jest już prawie gotowe do zadebiutowania we wczesnym dostępie, o czym informuje nas nowy zwiastun.

W trakcie minionej już transmisji Summer Game Fest, twórcy Witchfire opublikowali zwiastun, z którego dowiadujemy się, że gra pojawi się we wczesnym dostępie 20 września bieżącego roku. Zakupić będziemy mogli je za sprawą sklepu Epic Games i na razie nic nie wiadomo na temat ewentualnej wersji dla Steam.

Ten pierwszoosobowy shooter pozwala nam toczyć boje z rozmaitymi potworami, a do osiągnięcia zwycięstwa wykorzystujemy magię oraz broń palną. Jako że mamy tu do czynienia z rogue-lite, starcia będą wymagające, a poziom trudności podkręcony. Co ciekawe, świat będzie w połowie otwarty, a zatem twórcy pozwolą nam go eksplorować.

Najważniejszym elementem Witchfire zdają się być zaklęcia, które będziemy w stanie ze sobą łączyć, by osiągać lepsze efekty w przypadku konkretnych oponentów. Całość prezentuje się naprawdę świetnie, a w związku z tym liczymy na rychłą premierę. Na razie daty - choćby przybliżonej - niestety nie znamy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKerberos   @   00:16, 10.06.2023
Najgorzej, że E-A prawdopodobnie będzie dostępne na Epic :/
0 kudosBarbarella.   @   08:38, 10.06.2023
Cytat: Kerberos
Najgorzej, że E-A prawdopodobnie będzie dostępne na Epic :/

Fajnie. Po pół roku będzie darmówka. Szczęśliwy