Witchfire (PC) - okladka

Witchfire (PC)

Premiera:
20 września 2023
Premiera PL:
20 września 2023
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (3)

Opis Witchfire (PC)
Kawira @ 10:53 17.12.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Witchfire to pierwszoosobowa strzelanka osadzona w klimatach mrocznego fantasy w oldschoolowym stylu. Za projekt odpowiada polskie studio The Astronauts z Adrianem Chmielarzem na czele, które ma na swoim koncie dobrze przyjęte Zaginięcie Ethana Cartera.

W Witchfire wcielamy się w tytułowego łowcę czarownic, który swe polowanie prowadzi w świecie dark fantasy, gdzie stanowią one prawdziwe zagrożenie. Fabułę ograniczono do minimum, bowiem pierwsze skrzypce gra tu intensywna akcja.

Rozgrywka Witchfire zapożycza schemat ze starych gier pokroju Hexen, co dla części zespołu nie jest niczym nowym (pracowali m.in. nad Painkillerem). Przemierzając kolejne poziomy musimy zmierzyć się zarówno z hordami przeciwników jak i potężnymi, licznymi bossami. Tytuł stawia przede wszystkim na wysoki poziom trudności mający stanowić wyzwanie nawet dla największych wyjadaczy gatunku.

Podobnie jak w poprzedniej produkcji studia, Witchfire korzysta z autorskiej technologii fotogrametrii nadającej grafice bardzo realistycznego aspektu.

Witchifre 20 września 2023 roku ukazało się w ramach wczesnego dostępu na Epic Games Store.

Screeny z Witchfire (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?