Path of Exile 2 na nowym dynamicznym gameplayu

Deweloperzy Path of Exile 2 opublikowali bardzo efektowny gameplay ze swojej gry. Nie jest on długi, ale zapowiada świetnie wyglądający hack'n'slash.

@ 09.06.2023, 14:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Path of Exile 2 na nowym dynamicznym gameplayu

Studio Grinding Gear Games przygotowuje swoją odpowiedź na Diablo IV, czyli świetnie zapowiadające się Path of Exile 2. Mimo że od dłuższego czasu nie otrzymaliśmy żadnych nowych informacji na temat przedsięwzięcia, deweloperzy postanowili przerwać ciszę, publikując nowy gameplay - widoczny poniżej. Twórcy planują też przekazać nam więcej szczegółów 28 lipca, na kiedy zaplanowali jakąś transmisję.

Gameplay z Path of Exile 2 widniejący w treści niniejszej wiadomości nie jest niestety zbyt długi. Widzimy na nim postać kontrolowaną przez gracza, starającą się odpierać kolejne fale przeciwników. Starcie kończy się pojawieniem sporych rozmiarów bossa, z którym najpewniej również będziemy musieli się zetrzeć. Film niestety nie oferuje nowych szczegółów, a zatem na te musimy nadal czekać.

Path of Exile 2 powstaje od dłuższego czasu, a przez kilka ostatnich lat deweloperzy "siedzieli" cicho. Nowe wideo może wskazywać jednak na to, że twórcy coraz bliżej są premiery, a nadchodzące miesiące obfitować będą w nowe materiały, na co oczywiście liczymy. Wszelkie doniesienia w temacie będziemy Wam, rzecz jasna, przekazywać na bieżąco.

Path of Exile 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych, choć może też zadebiutować na konsolach. Platform docelowych nie ujawniono.


Sprawdź także:
Path of Exile

Path of Exile

Premiera: 23 października 2013
PC, PS4, XBOX ONE

Path of Exile to darmowa gra RPG akcji wyposażona wyłącznie w moduł sieciowy, będącą debiutancką produkcją studia Grinding Gear Games.W Path of Exile mamy do dyspozycji 6...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   18:06, 09.06.2023
A czy to tak jak Jedynka tylko sieciówka?