Nowy zwiastun z The Talos Principle 2 pokazuje ujęcia z rozgrywki

Deweloperzy postanowili nam zaprezentować nowe łamigłówki, jakie znajdziemy w The Talos Principle 2.

@ 09.06.2023, 15:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowy zwiastun z The Talos Principle 2 pokazuje ujęcia z rozgrywki

Fani The Talos Principle w trakcie PlayStation Showcase otrzymali projekt, na którego premierę na pewno wyczekują z niecierpliwością. Chodzi oczywiście o The Talos Principle 2, które zadebiutuje na rynku blisko dekadę po premierze pierwowzoru. Jeśli na nie czekacie, rzućcie okiem na nowy gameplay, na którym pokazano czekające na graczy łamigłówki.

Akcja The Talos Principle 2 przenosi nas do świata przyszłości. Ludzi już nie ma, ale nasza kultura nadal istnieje w mieście robotów. To właśnie w nim gracz będzie musiał rozwiązywać rozmaite łamigłówki, by popychać opowieść do przodu i poznawać przygotowane przez twórców tajemnice. Poniższy gameplay daje nam namiastkę tego, co będzie nas czekać w finalnej grze.

Daty premiery The Talos Principle 2 jeszcze nie ujawniono, choć wiemy, że grać będziemy w jeszcze w tym roku. Platformami docelowymi projektu są komputery osobiste, a także konsole XS i PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:51, 09.06.2023
Aż się nie chce wierzyć że to twórcy Serious Sama to wysmażyli. Gry przeciwieństwa. Jedna dla graczy używających refleksu a druga dla graczy używających mózgu. Jedynkę The Talos Principle można kupić za 2 albo 4 dyszki w zależności od wersji. Obawiam się że bym się odbiła a korzystanie z solucji w tego typu grze jest bez sensu.