Witchfire debiutuje we wczesnym dostępie

Najnowsza gra polskiego studia The Astronauts jest od dziś dostępna we wczesnym dostępie sklepu Epic Games.

@ 20.09.2023, 18:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Witchfire debiutuje we wczesnym dostępie

Studio The Astronauts rozpoczęło udostępnianie swojej najnowszej gry w sklepie Epic Games. Witchfire, bo o nim mowa, możecie już nabyć w ramach wczesnego dostępu. Projekt kupicie oczywiście wyłącznie w wersji na komputery osobiste, choć po premierze finalnej wersji będzie można go kupić także na konsolach. Aby przystąpić do wczesnego dostępu Witchfire, trzeba zapłacić mniej więcej 180 zł.

"W Witchfire gracze mogą swobodnie wybierać spośród szerokiego arsenału broni oraz magii. To roguelite dla zbłąkanych graczy, którzy będą w stanie zanurzyć się w mrocznym świecie i napotkać wyzwania, których rozwiązania są jeszcze mroczniejsze", powiedział Adrian Chmielarz, kreatywny dyrektor oraz współzałożyciel The Astronauts.

Ze względu na premierę Witchfire we wczesnym dostępie deweloperzy przygotowali całkiem efektowny zwiastun, pokazujący najważniejsze założenia rozgrywki. W skrócie, chodzi w niej o to, by walczyć możliwie jak najbardziej agresywnie i dynamicznie, albowiem im sprawniej nam idzie eliminowanie przeciwników, tym potężniejsi i trudniejsi do zatrzymania się stajemy. Wybór metody jest oczywiście całkowicie nasz.

Witchfire dostępne jest tylko w sklepie Epic Games. Early access projektu potrwa rok, a następnie powinniśmy ujrzeć wydanie finalne, także na konsolach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   10:32, 21.09.2023
No zobaczymy. Może to być całkiem ciekawa, niezobowiązująca odskocznia od wielkich gier fabularnych.