Dying Light 2: Stay Human - dodatek Bloody Ties zostanie zaprezentowany na Gamescomie

Dodatek Bloody Ties do Dying Light 2: Stay Human zostanie zaprezentowany na Gamescomie.

@ 18.08.2022, 14:08
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2: Stay Human - dodatek Bloody Ties zostanie zaprezentowany na Gamescomie

Techland ogłosiło, że w przyszłym tygodniu zaprezentuje Bloody Ties, swój pierwszy duży dodatek DLC do świetnego horroru w otwartym świecie: Dying Light 2: Stay Human. Zespół zrobił to za pomocą krótkiego zwiastuna, zapowiadając, że DLC będzie częścią programu Gamescom Opening Night Live.

Film nie zdradzi oczywiście zbyt wiele. Zobaczymy zdarzenia kręcące się wokół dwóch mężczyzn walczących na czymś w rodzaju prowizorycznej areny gladiatorów. Wygląda na to, że lokalizacja nosi nazwę „Carnage Hall”, o czym dowiadujemy się z opisu filmu. Najwyraźniej jednak materiał jest „tylko przystawką” tego, o co chodzi w całej tej arenie.

Aby dowiedzieć się więcej o DLC Dying Light 2 Bloody Ties, będziemy musieli poczekać do pokazu Gamescom. Transmisja odbywa się 23 sierpnia, bądźcie gotowi na wysyp nowości, nie tylko z tej świetnej gry wideo, ale również masy innych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?