Gotham Knights zostało ozłocone

Gotham Knights powinno zadebiutować zgodnie z dotychczasowym planem. Prace nad nim zostały zakończone.

@ 18.08.2022, 15:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Gotham Knights zostało ozłocone

Jeśli obawialiście się o to, że Warner Bros. niebawem zapowie kolejne opóźnienie Gotham Knights, to możecie spać spokojnie. Dowiedzieliśmy się właśnie, że projekt został ozłocony, a to oznacza, że prace nad nim dobiegły końca i bez żadnych dodatkowych obsuw powinien on zadebiutować na półkach sklepowych.

To, że Gotham Knights zostało ukończone, nie oznacza, że deweloperzy faktycznie się już grą nie zajmują. Przygotowana została po prostu wersja sklepowa, a twórcy teraz zajmą się opracowywaniem pierwszej łatki - tej, która trafi do sieci w dniu premiery. Jej pobranie będzie raczej konieczne do tego, aby cieszyć się możliwie najlepiej zoptymalizowaną wersją tytułu.

Premierę Gotham Knights zaplanowano na 25 października, a grać będziemy wówczas wyłącznie na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5. Wydania przeznaczone dla konsol poprzedniej generacji zostały anulowane i niestety nie będą dostępne. Aby dowiedzieć się więcej na temat gry, koniecznie zerknijcie do naszej encyklopedii.


Sprawdź także:
Gotham Knights

Gotham Knights

Premiera: 21 października 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Gotham Knights to gra akcji z elementami RPG, z silny elementem sieciowej kooperacji. Tytuł osadzony został w uniwersum DC Comics. Za projekt odpowiada studio Warner Bros...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?