Dying Light 2: Stay Human - twórcy nakreślają plany na przyszłość

Deweloperzy Dying Light 2: Stay Human nadal rozwijają swój projekt, dodając do niego nowe rozwiązania i usprawnienia. Z opublikowanego właśnie zwiastuna poznajemy plany na przyszłość.

@ 02.10.2023, 11:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2: Stay Human - twórcy nakreślają plany na przyszłość

Firma Techland opublikowała w sieci nowy materiał filmowy, promujący Dying Light 2: Stay Human. Wideo skupia się na tym, co deweloperzy zaplanowali na kolejne miesiące. Dzięki niemu dowiadujemy się co ulegnie zmianie, co zostanie dodane i jakie specjalne wydarzenia będziemy mogli ujrzeć podczas zabawy.

Dying Light 2: Stay Human to dość dobra gra, o czym przeczytać możecie w naszej recenzji. Nie wszystko deweloperom wyszło tak dobrze, jak moglibyśmy sobie tego życzyć, ale za sprawą kolejnych aktualizacji część elementów na pewno zostanie usprawnionych.

Z poniższego filmu wynika, że wreszcie dostaniemy cross-save (możliwość zapisywania zabawy między platformami), nowe misje, nowe bronie, nowe miejsca do zwiedzenia, suwak pozwalający zmieniać pole widzenia na Xboksie Series S, a także wiele innych mniejszych i większych usprawnień, wpływających na zabawę. Szykuje się ponadto crossover z Vampire: The Masquerade, a także z marką For Honor od Ubisoftu.

Na koniec przypomnę, że na Dying Light 2: Stay Human seria się oczywiście nie skończy. Już w zeszłym roku pojawiły się doniesienia na temat tego, że Techland pracuje nad Dying Light 3. Reżyser przedsięwzięcia, Tymon Smektała, przyznał nawet, że chciałby, aby w "trójce" bohater był mocniejszy i bardziej utalentowany. 

Techland jest obecnie w posiadaniu chińskiego giganta technologicznego, firmy Tencent, więc teoretycznie zasoby finansowe deweloperów są ogromne. Co stanie się finalne z polskim studiem, okaże się w kolejnych latach.


Sprawdź także:
Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2: Stay Human

Premiera: 04 lutego 2022
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S, SWITCH

Dying Light 2: Stay Human to druga odsłona flagowej serii polskiej firmy Techland. Podobnie jak poprzedniczka z 2015 roku, kontynuacja w głównej roli osadza wątek przetrw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:29, 02.10.2023
To przykre kiedy tak podstawowa mechanika jak podnoszenie broni po pokonanym przeciwniku jest dodawana jako coś wyjątkowego i to tyle czasu po premierze.