Call of Duty: Modern Warfare II - w kampanię zagramy tydzień przed premierą, twórcy szykują powrót do Prypeci!

Kampania dostępna tydzień wcześniej - pod warunkiem zakupu pre-ordera.

@ 18.08.2022, 12:37
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Modern Warfare II - w kampanię zagramy tydzień przed premierą, twórcy szykują powrót do Prypeci!

Activision zdradziło nowe informacje na temat nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare II. Okazuje się, że w kampanię fabularną będzie można zagrać na tydzień przed premierą pełnej wersji, wyznaczoną na 28 października. Warunkiem jest zakup gry przed premierą.

Wydawca opublikował przedpremierową rozpiskę dla najnowszego Call of Duty. I tak dowiadujemy się, że 15 września odbędzie się specjalny stream, na którym zostaną zaprezentowane nowe fragmenty rozgrywki z trybu sieciowego (plus jego pełna prezentacja).

Na tym samym evencie, nazwanym CODNEXT, poznamy też detale dotyczące przyszłości modułu Warzone, a także informacje na temat wersji mobilnej.

Zaledwie chwilę później, bo w dniach 16-20 września, rozpoczną się beta-testy Call of Duty: Modern Warfare II , ekskluzywnie dla konsol PlayStation. Z kolei w dniach 22-23 września odbędą się cross-playowe beta testy pomiędzy PC, PlayStation oraz Xboksami. W tym terminie zagrają jednak jedynie osoby, które nabyły grę w pre-orderze. Pozostali, w ramach otwartej bety dla wszystkich platform, dołączą do zabawy w dniach 24-26 września.

Przedpremierowy zakup gry pozwoli też zagrać szybciej w kampanię fabularną, dostępną od 20 października. Co ciekawe, najprawdopodobniej Infinity Ward szykuje nam ponowną wizytę w Prypeci. Chodzi tutaj naturalnie o świetną misję All Ghillied Up z CoD 4: Modern Warfare, gdzie wcielaliśmy się w młodego kapitana Johna Price'a i naszym zadaniem było zlikwidowanie rosyjskiego polityka.

Akcja działa się w 1996 roku, a sama misja do dziś uchodzi za jedną z najbardziej klimatycznych i efektownych scen w historii gier wideo. Informację tę potwierdził na Twitterze aktor Barry Sloane, wcielający się w postać Price'a.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:32, 19.08.2022
Dlaczego wśród emotikonów na MG nie ma symbolu "środkowego palca ".?