God of War: Ragnarok - nowy zwiastun w połowie września?

Dotarliśmy do całkiem interesującej informacji na temat God of War: Ragnarok. Okazuje się, że kolejna prezentacja gry będzie miała miejsce we wrześniu.

@ 03.08.2022, 13:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

God of War: Ragnarok - nowy zwiastun w połowie września?

Czekacie na premierę God of War: Ragnarok? Na pewno tak. Myślę, że wielu graczy z niecierpliwością wyczekuje też na nowe materiały ukazujące projekt, czy to w postaci zwiastuna czy konkretnego gameplayu. W najbliższych tygodniach na takowe niestety nie liczcie.

Nasz tajny informator - z oczywistych względów nie możemy powiedzieć o kogo chodzi - twierdzi, że kolejna prezentacja God of War: Ragnarok będzie miała miejsce dopiero we wrześniu, a dokładniej około połowy tego miesiąca. Będzie to całkiem nowy zwiastun. Niestety w tym momencie nie wiemy jak długi i czy będzie ukazywał gameplay. Więcej informacji będziemy mieć dla Was niebawem.

Mamy też ciekawostkę dotyczącą Horizon: Forbidden West. Okazuje się, że Sony wyprodukowało zbyt wiele egzemplarzy kolekcjonerskich gry. Nie sprzedały się one zbyt dobrze i zalegają w tym momencie na magazynie. Japończycy nie wiedzą za bardzo co z tym faktem zrobić.

Na koniec nadmienię, że premierę God of War: Ragnarok zaplanowano na 9 listopada, a grać będziemy wówczas na PS4 oraz PS5.


Sprawdź także:
God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Premiera: 09 listopada 2022
PS4, PS5

God of War: Ragnarok to kolejna część uznanej serii gier akcji ukazujących się wyłącznie na konsolach PlayStation. Ragnarok podąża ścieżką wyznaczoną przez swoisty reboot...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?