Premiera Call of Duty: Warzone 2.0 nadal planowana jest na bieżący rok

Activision postanowiło ponownie podkreślić, że datę premiery Call of Duty: Warzone 2.0 zaplanowano na 2022 rok. Powinniśmy ją więc poznać niebawem.

@ 04.08.2022, 13:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Call of Duty: Warzone 2.0 nadal planowana jest na bieżący rok

Pod koniec bieżącego roku zadebiutują dwie części serii Call of Duty. Jedna z nich to Call of Duty: Modern Warfare II, a drugą jest Call of Duty: Warzone 2.0. Daty premiery drugiej gry w tym momencie nie znamy, ale Activision postanowił ponownie podkreślić, że plany tegorocznego debiutu nie uległy zmianie.

Doniesienia na temat potencjalnej premiery Call of Duty: Warzone 2.0 docierają do nas z konferencji, jaką przygotowało Activision, by skomentować swoje najnowsze wyniki finansowe. Z tegoż spotkania z inwestorami dowiedzieliśmy się, że data premiery nadal Call of Duty: Warzone 2.0 nadal jest planowana na 2022 rok. W tym samym czasie powinniśmy też otrzymać World of Warcraft: Dragonflight, World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic, Overwatch 2 oraz wspomniane wcześniej Modern Warfare II.

Szczegółów na temat Call of Duty: Warzone 2.0 na razie mamy niewiele. Wiadomo, że będzie to gra z gatunku battle royale, ale prócz tego mamy w zasadzie tylko plotki i przecieki. Wynika z nich, że projekt zaoferuje nam nową funkcję zwaną Twierdzami, nową mechanikę przesłuchiwania oraz dodatkową mapę, którą dostaniemy jednak w 2023 roku. Nie znamy natomiast platform docelowych.

Jak tylko pojawią się nowe informacje, będziemy Wam je przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?