Prezentacja Skull and Bones już jutro

Ubisoft przygotowuje się do prezentacji Skull and Bones. Chodzi oczywiście o ponowne ujawnienie projektu.

@ 06.07.2022, 11:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Prezentacja Skull and Bones już jutro

Skull and Bones powstaje od dawna, ale wszystko wskazuje na to, że proces dewelopingu wreszcie dobiega końca. Firma Ubisoft opublikowała w sieci krótką zajawkę, za pomocą której zapowiada ponownie ujawnienie przedsięwzięcia. Będzie miało ono miejsce już jutro o godzinie 20:00 czasu polskiego.

W trakcie transmisji mamy zobaczyć gameplay, a przy okazji prawdopodobnie poznamy też konkretną datę premiery. Główne danie rozpoczyna się o godzinie 20:00, o czym wspomniałem powyżej, ale już o 19:45 rozpocznie się sama transmisja. Warto więc zalogować się nieco wcześniej i mieć pewność, że nic nas nie ominie.

Jeśli chodzi o datę premiery Skull and Bones, w sieci krążą plotki na temat tego, że zaplanowano ją na 8 listopada. Tak uważają insider Tom Henderson oraz użytkownik Twittera skrywający się pod pseudonimem ALumia_Italia. Jako że nie mamy do czynienia z oficjalną informacją, warto się uzbroić w cierpliwość i czekać na konkrety.

Skull and Bones dostępne będzie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Prawdopodobnie zagramy też na konsolach obecnej generacji, ale na razie brak konkretów na ten temat.


Sprawdź także:
Skull and Bones

Skull and Bones

Premiera: 2024
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Skull and Bones to gra akcji osadzona w klimatach złotej ery żaglowców. Za projekt odpowiada studio Ubisoft, twórcy wielu legendarnych marek, pokroju Assassin's Creed, Fa...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?