Gracze chętnie grają w Skull and Bones - Ubisoft chwali się statystyką

Pomimo mieszanych recenzji, gracze chętnie spędzają czas w grze.

@ 28.02.2024, 18:14
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Gracze chętnie grają w Skull and Bones - Ubisoft chwali się statystyką

Firma Ubisoft jest najwyraźniej zadowolona z wydanego niedawno Skull and Bones, jednocześnie chwaląc się w sieci dość... oryginalną statystyką. Podczas gdy większość wydawców świętuje wyniki sprzedaży czy liczbę jednocześnie zalogowanych graczy, tak francuska korporacja chwali się... ilością spędzonego przez graczy czasu w trakcie pojedynczej sesji.

I tak okazuje się, że gracze po zalogowaniu się do Skull and Bones spędzają średnio 4 godziny na rozgrywce. To faktycznie niezły wynik, który może oznaczać, że tytuł jest wciągający. Sądząc jednak po dostępnych w sieci opiniach i pierwszych recenzjach, gra faktycznie przyciąga do ekranu, ale dość szybko okazuje się, że na dłuższą metę jest to monotonna i mocno ograniczona przygoda.

Mimo tego, Ubisoft twierdzi, że Skull and Bones to druga "najdłużej ogrywana gra w ciągu jednej sesji" w ich historii. Niestety nie podano, która gra uplasowała się na szczycie podium.

Korzystając z okazji, właśnie wystartował 1. Sezon rozgrywek w Skull and Bones. Wprowadza on do rozgrywki rywalizację ze złowieszczym Władcą Moru, Phillipem La Pestem, a także kilkoma nowymi przeciwnikami. Twórcy przygotowali ponadto drabinkę PvP czy dodatkowe kontrakty, w ramach których zdobędziemy cenny łup. Warto dodać, że rozgrywki sezonowe - przynajmniej póki co - są darmowe dla posiadaczy gry. Nie trzeba inwestować w żadne Season Passy, itp.

Jednocześnie Ubisoft zachęca do spróbowania Skull and Bones - oferując aż 8-godzinny tryb trial. Po jego ukończeniu, możecie przenieść postępy do pełnej wersji. Może warto przekonać się na własnej skórze, czy ta piracka przygoda ma sens?

Nasza recenzja Skull and Bones jest w przygotowaniu - przeczytacie ją na dniach!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?