Rockstar skupia się obecnie wyłącznie na Grand Theft Auto 6?

Wygląda na to, że Rockstar chce udobruchać fanów. Studio zajmuje się w tym momencie tylko Grand Theft Auto 6.

@ 06.07.2022, 12:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Rockstar skupia się obecnie wyłącznie na Grand Theft Auto 6?

Pisaliśmy wczoraj o tym, że Rockstar przygotowywał prawdopodobnie remastery Red Dead Redemption oraz GTA IV, ale w procesie produkcyjnym zrezygnowano z tego pomysłu. Z nowych plotek wynika, że studio skupia się w tym momencie na Grand Theft Auto 6.

O remasterach Grand Theft Auto 4 oraz Red Dead Redemption mówiło się od jakiegoś czasu. Finalnie oba przedsięwzięcia zostały anulowane, a odpowiada za to najpewniej kiepskie przyjęcie Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition przez graczy. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że Rockstar zajął się wreszcie tym, czym powinien.

Za nowe doniesienia odpowiada dziennikarz Kotaku, Zack Zwiezen. Powołuje się on na źródła bliskie firmie Rockstar i twierdzi, że studio skupia się w tym momencie na Grand Theft Auto 6, a w międzyczasie liczy na to, że gracze zapomną o zremasterowanej trylogii oraz stanie w jakim zadebiutowała. Jest zatem szansa, że remastery powrócą, choć na razie nie wiadomo kiedy.

Zwiezen stwierdził ponadto, że Rockstar wyniósł nauki z tego, co stało się w przypadku Grand Theft Auto: The Trilogy. Spółka zamierza w inny sposób podejść do przyszłych projektów tego typu, co oznacza, że prawdopodobnie zostaną one bardziej dopiewszczone.

Grand Theft Auto 6 nie ma oczywiście żadnej daty premiery, ale jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:35, 06.07.2022
No to może za jakieś dwa, trzy lata będę mogła odinstalować GTA 5 i pożegnać się z Trevorem Phillipsem. Szczęśliwy
1 kudosmrPack   @   15:16, 06.07.2022
Co tam jakieś GTA... ja się pytam gdzie jest Bully 2? Zły (aż się zrymowało Dumny )
0 kudosBarbarella.   @   15:23, 06.07.2022
Cytat: mrPack
ja się pytam gdzie jest Bully 2?

No nie grałam w jedynkę i nie wiem czy teraz coś takiego by mnie jarało. Pomysł na grę ciekawy ale ja nie chcę wracać do szkoły.