Rainbow Six: Extraction - prezentacja end-game'owego trybu Maelstrom

Ubisoft opublikował na swoim kanale na platformie YouTube nowy materiał promujący nadchodzącego FPS-a Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction. Poznajemy w nim dokładnie tryb Maelstrom, czyli end-game'ową ofertę dla najbardziej wprawionych graczy. Zaprezentowano też kolejnego z Operatorów - Rooka.

@ 14.01.2022, 19:28
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Rainbow Six: Extraction - prezentacja end-game'owego trybu Maelstrom

Ubisoft szykuje się do swojej pierwszej dużej premiery w rozpoczętym dość niedawno 2022 roku - Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction. Ten pierwszoosobowy shooter, którymi swoimi korzeniami sięga pewnego wydarzenia zorganizowanego przy okazji poprzedniej gry z tej serii, Rainbow Six: Siege, trafi na PC-ty i konsole 20 stycznia. Zanim jednak nastąpi debiut produkcji, twórcy w serii materiałów promocyjnych pokazują poszczególne elementy zabawy - tym razem wyjaśniają kwestię end-game'u, czyli zawartości dostępnej po ukończeniu właściwej kampanii!

W Rainbow Six: Extraction gdy samodzielnie lub w trzyosobowej kooperacji ukończymy podstawowe misje składające się na bazową kampanię, przyjdzie nam zmierzyć się w trybem Maelstrom - specjalnie przygotowanym dla najwprawniejszych graczy wariancie zabawy, w którym trzykrotnie zintensyfikowano wrażenia. W Maelstromie bowiem wszystkie zadania i lokacje przeszły reorganizację i zamiast standardowych trzech celów oferują teraz dziewięć!

Tryb Maelstrom dostępny będzie dla Operatorów będących na maksymalnych poziomach doświadczenia. Potrzebują oni najlepszego i najbardziej odpornego wyposażenia z uwagi na fakt, że ten wariant zabawy jeszcze wyżej podnosi poprzeczkę. Poza zwiększeniem ilości celów w każdym z dostępnych regionów, do gry wchodzą także kolejne mutacje jeszcze bardziej podkręcające poziom trudności.

Wraz z kilkuminutowym pokazem trybu Maelstrom na kanale Ubisoftu pojawiła się też krótka zajawka kolejnego z bohaterów (wspomnianych już Operatorów) - to Rook będący archetypem tanka.

Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction zadebiutuje 20 stycznia tego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5. W dniu swojej premiery, poza sprzedażą detaliczną, trafi również do abonamentów Xbox i PC Game Pass! Jeśli jesteście zainteresowani PC-tową wersją nowego R6, to sprawdźcie koniecznie minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe!Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:16, 15.01.2022
Slabe sa te kooperacyjne shootery jak nie wiem ! Najpierw nieziemsko zawiodlem sie na Babk4blood a teraz juz widze oczami wyobrazni ze i ten tytul mi sie nie spodoba...

Czekam na naprawde mocne sieciowe uderzenie jakim bylo np. Titanfall ! Kooperacja do smietnika, sieciowa rozbudowana i oryginalna strzelanka do ogrywania na wiele miesiecy do dziennika !