The Settlers - ogłoszono datę premiery i start beta-testów

Francuska firma Ubisoft znienacka ogłosiła, że zapowiedziane w 2018 roku The Settlers, czyli reboot popularnego niegdyś RTS-a, zadebiutuje na PC-tach 17 marca tego roku! Wraz z tą informacją do sieci trafił zwiastun gry, a także możliwość zapisania się do beta-testów gry, które odbędą się w dniach 20-24 stycznia.

@ 14.01.2022, 18:49
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

The Settlers - ogłoszono datę premiery i start beta-testów

The Settlers - bo pod takim tytułem najnowsza, ósma, część uznanej marki strategii czasu rzeczywistego została ogłoszona - miało zadebiutować jeszcze w 2019 roku. Koniec końców jednak trafi na rynek w 2022 - a dokładniej rzecz biorąc w marcu. Firma Ubisoft bowiem z zaskoczenia postanowiła poinformować o swoich planach na ten tytuł, anonsując nie tylko termin wydania pełnej wersji, ale również start zapisów do beta-testów!

The Settlers jest miękkim rebootem marki do tej pory traktowanej raczej po macoszemu. "Ósemka" jednak ma stanowić wierniejsze oddanie hołdu pierwowzorowi sprzed blisko trzydziestu lat. Opracowywana na silnik Snowdrop, który napędza m.in. obie części Tom Clancy's The Division, zaoferuje trzy frakcje - Elari, Maru i Jorn - oraz połączenie doskonale znane fanom gatunku z kilkoma nowymi mechanikami (kradzież z obozu sąsiada). The Settlers ukaże się 17 marca tego roku wyłącznie na komputerach osobistych! Co więcej, w dniach od 20 do 24 stycznia odbędą się wspomniane testy beta. Aby się do nich zapisać, musicie udać się na oficjalną stronę gry i zgłosić swoją kandydaturę.

Nowi Settlersi zostali zapowiedziani jeszcze w 2018 roku, w trakcie targów gamescom. Wtedy ten RTS miał zadebiutować w 2019, jednak szereg czynników związanych z trudnościami w produkcji poskutkował faktem, że w 2020 r. zapowiedziano bezterminowe zawieszenie premiery i skupienie się nad finalizacją projektu. Efekt tego obserwujemy właśnie teraz!


Sprawdź także:
The Settlers

The Settlers

Premiera: 2022
PC

The Settlers to ósma, pełnoprawna odsłona kultowej serii gier strategiczno-ekonomicznych. Produkcja niemieckiego studia Blue Byte jest jednocześnie rebootem całej marki, ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?