Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction ozłocone; premiera gry niezagrożona

Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction zadebiutuje zgodnie z planem, czyli na początku 2022 roku.

@ 26.11.2021, 22:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction ozłocone; premiera gry niezagrożona

Wygląda na to, że Rainbow Six Extraction nie zaliczy już kolejnego opóźnienia. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, nadchodzące dzieło Ubisoftu otrzymało status złoty, a to oznacza, że prace nad rdzeniem rozgrywki zostały ukończone, a finalny produkt zadebiutuje na rynku zgodnie z planem.

Premiera Rainbow Six Extraction powinna odbyć się 20 stycznia 2022 roku, a gra dostępna będzie oczywiście na komputerach osobistych oraz konsolach obecnej i poprzedniej generacji. Mimo że termin debiutu kilkakrotnie do tej pory przesuwano, obecny jest ostateczny. Produkcję będziecie mogli nabyć zarówno w formie pudełkowej, jak i cyfrowej.

Jeśli chodzi o założenia, w przypadku Rainbow Six Extraction mamy do czynienia z projektem inspirowanym trybem Outbreak dla Rainbow Six Siege. Zadaniem gracza jest walka z obcym pasożytem, który zaatakował Ziemię i sieje spustoszenie wśród mieszkańców. Walczyć będziemy na różnych mapach, a do wyboru dostajemy aż 18 operatorów. Każdy dysponuje oczywiście odmiennymi umiejętnościami.

Jak wspomniałem, premiera Rainbow Six Extraction odbędzie się 20 stycznia 2022 roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?