Tom Clancy's Rainbow Six: Quarantine (PC) - okladka

Tom Clancy's Rainbow Six: Quarantine (PC)

Premiera:
2021
Premiera PL:
2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tom Clancy's Rainbow Six: Quarantine (PC)
Kawira @ 10:44 20.08.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tom Clancy's Rainbow Six: Quarantine to kolejna odsłona wieloletniej serii traktującej o międzynarodowej formacji sił specjalnych. Za projekt odpowiada nowy zespół w studiu Ubisoft Montreal.

Historia napędzająca rozgrywkę Tom Clancy's Rainbow Six: Quarantine osadza się w zgoła innym klimacie niż poprzedniczka, Rainbow Six: Siege - na poły horror, na poły survival. Tym razem drużynę Rainbow Six czeka walka z tajemniczym pasożytem, który sieje destrukcję na mapie.

Gameplay Tom Clancy's Rainbow Six: Quarantine to nadal strzelanka pierwszoosobowa w kooperacyjnym w stylu Left 4 Dead. Tym razem w trzy, a nie czteroosobowym, zespole mierzymy się z pasożytniczym wirusem atakującym ludzi. Każdy z trzech dostępnych operatorów cechuje się umiejętnościami specjalnymi, które drastycznie zmieniają sytuację na polu bitwy. Rainbow Six: Quarantine wyróżnia się bardzo chaotycznymi oraz nieprzewidywalnymi misjami wymagającymi ciągłej adaptacji do zmieniającej się sytuacji - łącząc taktyczny sznyt w nowością, survival horrorem.

PEGI: Od 18 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?