Rainbow Six: Extraction pojawi się na premierę w Game Passie!

Firmy Ubisoft i Microsoft zapowiedziały premierę nadchodzącego kooperacyjnego FPS-a Rainbow Six: Extraction również w abonamentach Xbox i PC Game Pass! 20 stycznia gra nie trafi wyłącznie do sprzedaży detalicznej, ale również do wspomnianych usług - zarówno na PC jak i Xboksach.

@ 05.01.2022, 18:41
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one, xbox x/s

Rainbow Six: Extraction pojawi się na premierę w Game Passie!

Dzisiaj Ubisoft i Microsoft przygotowały dla graczy nie lada niespodziankę, zapowiadając premierę dużej styczniowej gry w usłudze Game Pass! Chodzi naturalnie o wychodzące pod koniec tego miesiąca Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction! Ponadto francuska korporacja ogłosiła jednocześnie pojawienie się w Xboksach własnej usługi dostępnej na razie wyłącznie na komputerach - Ubisoft+!

Jeszcze nie wiadomo, czy firma Ubisoft postanowiła dołączyć do swoich amerykańskich kolegów z Electronic Arts i mocniej wejść do notującego kolejne sukcesy abonamentu od MS. Do tej pory Francuzi obecni na tej platformie byli pojedynczymi premierami - w Game Passie dostępne są m.in. For Honor i Rainbow Six: Siege. W informacji zaprezentowanej mediom oraz graczom wyraźnie możemy przeczytać, że Ubisoft+ w niesprecyzowanej przyszłości ma wejść na konsole Xbox, jednak nie mówi to jednoznacznie o integracji z Game Passem (na wzór EA Play), czy po prostu zadebiutowaniu na Microsoft Store jako osobnego bytu (tak jak ma to miejsce na PC-tach).

Zapowiedź Rainbow Six: Extraction w Game Passie to niejedyna nowość w katalogu tej usługi. Udostępniona do tej pory wyłącznie w Xbox Game Pass jej poprzedniczka, Siege, 20 stycznia również zostanie dodana do katalogu PC Game Pass!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   10:10, 06.01.2022
Microsoft jest śmieszny, idzie polityką Epica a nic nie zyskuje tak prawde mówiąc.