Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction z potwierdzoną datą premiery i niższą ceną

Firma Ubisoft potwierdziła wcześniejsze plotki na temat terminu wydania Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction. Najnowsza część cyklu trafi na rynek 20 stycznia przyszłego roku - w niższej niż standardowe 60 euro cenie.

@ 12.11.2021, 14:00
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction z potwierdzoną datą premiery i niższą ceną

Plotki z zeszłego miesiąca na temat daty premiery Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction znalazły swoje potwierdzenie! Firma Ubisoft oficjalnie potwierdziła termin wydania nadchodzącego kooperacyjnego FPS-a spod szyldu Rainbow Six - gra trafi na rynek dokładnie 20 stycznia przyszłego roku!

Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction poza informacją na temat terminu wydania dostał również nowe wideo. Możemy na nim obejrzeć z bliska m.in. Operatorów, czyli postacie, w które będziemy się wcielać, a także szereg mechanizmów takich jak gadżety czy umiejętności.

Najnowsza produkcja Ubisoftu, co ciekawe, trafi na rynek w obniżonej cenie - za pełną wersję gracze zapłacą 40 dolarów / euro (około 185 złotych). Do tego dla każdego kupującego udostępniony zostanie tzw. "Buddy Pass": przepustka pozwalająca zaprosić do zabawy znajomego. Nie będzie on musiał płacić za grę, ale okazja ważna będzie tylko przez 14 dni od czasu aktywacji Buddy Passa.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?