Konkurs World of Tanks - do wygrania cenne nagrody

Wraz z firmą Wargaming przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs związany z grą World of Tanks. Do wygrania są cenne nagrody!

@ 27.12.2021, 16:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Konkurs World of Tanks - do wygrania cenne nagrody

W World of Tanks trwa obecnie specjalne wydarzenie: Operacje świąteczne 2022. W jego trakcie wziąć udział możecie w wielu atrakcjach, a także wygrać rozmaite nagrody. Więcej na temat akcji dowiecie się z tego artykułu, a jeśli gracie w World of Tanks albo zamierzacie zagrać, koniecznie czytajcie dalej.

Wraz firmą Wargaming przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs, dzięki któremu będziecie w stanie jeszcze bardziej uatrakcyjnić sobie rozgrywkę. Zabawa trwać będzie do 9 stycznia 2022 roku, a w jej trakcie musicie kierować się informacjami zawartymi na stronie konkursowej.

Do wygrania są cenne nagrody. Czekają one na trzech szczęśliwców, którzy muszą się wykazać zarówno wiedzą, jak i refleksem. Za pierwsze miejsce zgarniecie unikatowy artbook z World of Tanks, a ponadto złoto warte około 400 zł. Za drugie miejsce dostaniecie złoto warte mniej więcej 200 zł, a za trzecie złoto warte około 150 zł.

Szczegóły znajdziecie na stronie konkursowej, do której link widnieje powyżej. Zapraszamy więc do zabawy i życzymy powodzenia!


Sprawdź także:
World of Tanks

World of Tanks

Premiera: 12 kwietnia 2011
PC, XBOX 360, XBOX ONE, PS4

World of Tanks jest przedstawicielem gier sieciowych, który udowadnia, iż MMO wcale nie musi być od razu bezpośrednią konkurencją dla WoW czy GW. Tutaj wcielamy się kiero...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?