Amazon Prime Gaming na styczeń 2022 - m.in. Two Point Hospital, WRC 7

Ujawniono styczniową ofertę Amazon Prime Gaming.

@ 27.12.2021, 14:27
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Amazon Prime Gaming na styczeń 2022 - m.in. Two Point Hospital, WRC 7

W sieci pojawiły się informacje na temat oferty Amazon Prime Gaming na styczeń 2022 roku. Przypomnijmy, że w ramach abonamentu subskrybenci co miesiąc otrzymują kilka darmowych gier.

Gry rozdawane są na różne platformy, czasami w formie kluczy, a czasami w formie linku aktywacyjnego, pozwalającego przypisać daną produkcję do naszego konta w wybranej usłudze. 

Właśnie poznaliśmy ofertę Amazon Prime Gaming na styczeń 2021:

  • In Other Waters
  • WRC 7
  • Two Point Hospital
  • Abandon Ship
  • Paper Beast

Nie sprecyzowano jednak, na jaką platformę otrzymamy daną grę - to okaże się w styczniu, po zalogowaniu. Warto przypomnieć, że abonament Prime w Amazon.pl kosztuje zaledwie 49 zł za cały rok. W jego ramach co miesiąc otrzymujemy nie tylko darmowe gry w ramach Prime Gaming, ale także m.in. dostęp do usługi Prime Video czy darmową dostawę z Amazon.pl.


Sprawdź także:
WRC 7

WRC 7

Premiera: 15 września 2017
XBOX ONE, PC, PS4

WRC 7 to kolejna odsłona serii realistycznych gier rajdowych sygnowana mistrzostwami World Rally Championship. Za projekt ponownie odpowiada Kylotonn, mające jeszcze na s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?