Wojownicze Żółwie Ninja w czołgach - nowa zawartość przepustki sezonowej w World of Tanks

Wargaming postanowiło nawiązać współpracę z kolejną marką. Tym razem w czołgach zobaczymy Wojownicze Żółwie Ninja.

@ 04.03.2024, 13:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wojownicze Żółwie Ninja w czołgach - nowa zawartość przepustki sezonowej w World of Tanks

Wargaming informuje, że studio postanowiło połączyć siły z Wojowniczymi Żółwiami Ninja. Chodzi o to, że w World of Tanks pojawią się Ci wyjątkowi bohaterowie, znani nam m.in. z klasycznej kreskówki z lat '80 minionego stulecia. Herosi pojawią się we wspomnianej grze w ramach podzielonej na trzy rozdziały przepustki sezonowej, wypełnionej po brzegi wyzwaniami i nagrodami.

Odkrywając kolejne etapy sezonu, gracze będą w stanie pozyskiwać nagrody związane z serią TMNT. Są wśród nich progresywne style oraz członkowie załogi. Bez zaskoczenia, w drugiej kategorii nagród znaleźć można kultową czwórkę wojowników, reporterkę April O’Neil oraz znanych przeciwników, jak Shredder, Bebop, Rocksteady i Krang. Wszystkie postacie dubbingowane są przez oryginalnych aktorów głosowych (w wersji angielskiej).

Głównymi gwiazdami sezonu będą jednak mimo wszystko czołgi, które zostaną radykalnie odmienione, by pasować do kreskówki o Wojowniczych Żółwiach Ninja. Na graczy czekają progresywne style 3D dla trzech pojazdów: 

  • BZ-75 zaprezentuje się jako „Gąsienice Shreddera”;
  • Manticore wystąpi w odsłonie „Technodrom”;
  • TVP T 50/51 czeka nowe wcielenie w postaci skorpuiastego „Imprezowego Wozu”.

Do gry trafią też specjalne tematyczne pakiety, a w jednym z nich będzie reporterka April O’Neil jako załogantka z wyjątkowymi kwestiami dialogowymi. Pakiet zawiera ponadto serię specjalnych misji, których ukończenie nagrodzi graczy niesamowitym, progresywnym stylem 2D „Siła Żółwi!” oraz wieloma innymi przedmiotami do wykorzystania w trakcie rozgrywki. 
 
Już od 19 marca aktywni użytkownicy Prime Gaming mogą otrzymać też ekskluzywny pakiet z Mistrzem Drzazgą jako dowódcą, wyjątkowy styl 2D dla czołgu, tematyczne malowanie i specjalne medal. 
 
Wszystkie informacje na temat Przepustki WŻN dostępne są na stronie World of Tanks pod tym adresem.


Sprawdź także:
World of Tanks

World of Tanks

Premiera: 12 kwietnia 2011
PC, XBOX 360, XBOX ONE, PS4

World of Tanks jest przedstawicielem gier sieciowych, który udowadnia, iż MMO wcale nie musi być od razu bezpośrednią konkurencją dla WoW czy GW. Tutaj wcielamy się kiero...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):