Dying Light trafi na nowe konsole

Oficjalny profil Dying Light na Twitterze zapowiedział w trakcie wymiany zdań z jednym z fanów, że "jedynka" wydana w 2015 roku doczeka się stosownej aktualizacji na konsole nowej generacji - Xbox Series X|S i PlayStation 5.

@ 15.10.2021, 18:33
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
ps5, xbox x/s

Dying Light trafi na nowe konsole

Polski Techland to bardzo zapracowana firma. W lutym przyszłego roku (po przesunięciu z początku grudnia) wydają Dying Light 2, długo oczekiwaną kontynuację jednej z najciekawszych przygodowych gier akcji z 2015 roku. W tym roku za to na Nintendo Switch trafi Dying Light: Platinum Edition, czyli konwersja "jedynki" na japońską przenośną konsolę. W niedalekiej przyszłości na Xbox Series X|S i PlayStation 5 wyląduje także oryginalne Dying Light - co zapowiedzieli twórcy!

Dying Light mimo blisko sześciu lat na karku, to gra nadal wspierana (nie tylko aktualizacjami wydajności, lecz także z nową zawartością). Społeczność skupiona wokół walki z nieumarłymi w mieście Harran jest niezwykle żywa, czego dowodzą kolejne zapowiedzi wrocławskiego Techlandu dotyczące tej marki. W trakcie wymiany zdań z jednym z fanów oficjalny profil Dying Light na Twitterze potwierdził, że na konsole Xbox Series X|S i PS5 zmierza łatka, która pozwoli fanom "jedynki" na zabawę w jeszcze lepszej jakości - na pewno w 60 klatkach na sekundę (bo tego dotyczyło pytanie).

Niestety nie poznaliśmy żadnych szczegółów na temat ogłoszonego next-gen patcha.


Sprawdź także:
Dying Light

Dying Light

Premiera: 27 stycznia 2015
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE

Dying Light to stworzona przez firmę Techland gra akcji, w której największy nacisk położono na elementy survivalu, jak również kooperację pomiędzy graczami.Dying Light p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?