Dying Light Enhanced Edition za darmo w sklepie Epic Games

Dying Light Enhanced Edition, w którym jest nie tylko podstawka, ale także dodatek i przepustka sezonowa, zdobędziecie za darmo w sklepie Epic Games. Oferta jest jednak ograniczona czasowo.

@ 31.03.2023, 14:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Dying Light Enhanced Edition za darmo w sklepie Epic Games

Jeśli jeszcze z jakiegoś powodu nie udało Wam się zdobyć pierwszej odsłony serii Dying Light, to mamy dobre wieści. Techland postanowił przygotować specjalną promocję na swoją grę we współpracy ze sklepem Epic Games. W efekcie za darmo zgarnąć możecie Dying Light Enhanced Edition.

Promocja na darmowe Dying Light Enhanced Edition ograniczona jest czasowo. Jeśli chcecie zdobyć projekt Polaków, możecie to zrobić pomiędzy 6, a 13 kwietnia. Wystarczy oczywiście posiadać konto w Epic Games Store i dodać projekt do swojej biblioteki.

Dying Light Enhanced Edition to specjalne wydanie pierwszej części popularnej serii RPG akcji. Jako że mamy do czynienia z wydaniem rozszerzonym, zawiera ono nie tylko podstawkę, ale także wszystkie opublikowane do tej pory dodatki, rozszerzenia i aktualizacje. Jest tego sporo, więc zdecydowanie warto skusić się na zakup.

Dodatkowo, osoby, które zdecydują się na pobranie Dying Light Enhanced Edition mogą otrzymać kilka darmowych paczek z wyposażeniem. By je pozyskać, trzeba połączyć swoje konto w sklepie Epic Games Store z kontem Techland GG. Zróbcie to pomiędzy 6, a 13 kwietnia.


Sprawdź także:
Dying Light

Dying Light

Premiera: 27 stycznia 2015
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE, SWITCH, PS5, XBOX X/S

Dying Light to stworzona przez firmę Techland gra akcji, w której największy nacisk położono na elementy survivalu, jak również kooperację pomiędzy graczami.Dying Light p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:27, 31.03.2023
Łeeee. Jakiś miesiąc temu kupiłam. Smutny Ale majątku na szczęście nie dałam, jakieś dwie dyszki. Uśmiech