Fallout 76 - premiera dodatku Panowanie Stali

Dzisiaj, 7 lipca, zadebiutowało DLC Panowanie Stali do Fallouta 76. Fabularne rozszerzenie przynosi kontynuację wątku z Bractwa Stali, poprzedniego rozszerzenia, a także sporo nowego wyposażenia i unikalnych przedmiotów. Wraz z DLC wystartował też piąty sezon ogólnych przygód z zupełnie świeżą planszą S.C.O.R.E.

@ 07.07.2021, 14:44
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps5, xbox x/s

Fallout 76 - premiera dodatku Panowanie Stali

Dzisiaj, 7 lipca, do świata Fallouta 76 trafi nowy dodatek - Panowanie Stali (Steel Reigm). Rozszerzenie dostępne jest za darmo dla posiadaczy podstawowej wersji gry. DLC zaoferuje kontynuację wątku fabularnego z poprzedniego dodatku i nowe przedmioty, w tym unikalne wyposażenie Bractwa Stali.

Fallout 76: Panowanie Stali fabularnie kontynuuje wątki Bractwa Stali - poprzedniego dodatku (zadebiutował w zeszłym roku). Stajemy na rozkroku po tym, jak w Forcie Atlas Rahmani i Shin drą koty, a w dodatku w Appalachach pojawiają się chmary supermutantów. W międzyczasie spływają kolejne raporty o zaginionych ludziach; sytuacja staje się coraz gorętsza.

Wraz z premierą Fallout 76: Panowanie Stali dzisiaj w Appalachach, czyli regionie Stanów Zjednoczonych, w którym rozgrywa się akcja (nie)popularnego sieciowego cRPG-a akcji, wystartuje również piąty sezon ogólnych przygód. Tradycyjnie przyniesie ze sobą zupełnie nowe nagrody za wykonywanie dziennych oraz tygodniowych wyzwań, a także zaoferuje świeżą planszę S.C.O.R.E.

W czasie implementacji Panowania Stali serwery F76 będą nieaktywne - Bethesda zaplanowała przerwę w działaniu gry na godzinę 16 naszego czasu!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?