Serial Fallout od Amazon wygląda obiecująco - jest pierwszy trailer!

Serial Fallout zadebiutuje w Amazon Prime Video w kwietniu 2024.

@ 02.12.2023, 23:02
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox 360, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Serial Fallout od Amazon wygląda obiecująco - jest pierwszy trailer!

Na łamach Amazon Prime Video, czyli platformie VOD od zakupowego giganta, pojawi się w przyszłym roku serial Fallout. Włodarze platformy właśnie zademonstrowali jego pierwszy zwiastun.

Pierwsza zapowiedź serialu opartego na uniwersum Fallout pojawiła się już dobrych kilka lat temu, ale później temat ucichł. Właśnie powrócił jednak niczym bumerang, bo najpierw pokazano kilka ujęć, a dziś możemy zerknąć na trailer serialu. 

Za przygotowanie serialu Fallout odpowiada studio odpowiedzialne m.in. za świetny serial The Boys, a pieczę nad całością trzyma Todd Howard, doskonale znany reżyser z Bethesda Game Studios. 

Serial ma opowiedzieć historię kilku postaci (widocznych na trailerze), które próbują przetrwać w świecie zniszczonym wojną nuklearną. Główną rolę ma odgrywać niejaka Lucy, obywatelka jednego ze schronów, która musi jednak opuścić bezpieczne miejsce i spróbować przetrwać na powierzchni. Dziewczyna dopiero odkryje, jak wielkie niebezpieczeństwa na nią czekają poza kryptą.


Sprawdź także:
Fallout

Fallout

Premiera: 30 września 1997
PC

Fallout jest jedną z najbardziej znanych i najpopularniejszych gier RPG. Jej akcję osadzono w przyszłości, w świecie wyniszczonym całkowicie ze względu na konflikt nuklea...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   10:01, 03.12.2023
Kurde, robi to wrażenie i aż zachciało mi się odpalić jakąś część Fallouta xD

Zastanawia mnie ta postać cyklopa, w grach chyba takowej nigdy nie było, a Bractwo Stali zostało skrzywdzone, według mnie za mocno widać, że to plastik czy inne lekkie tworzywo.
1 kudosIgI123   @   13:18, 03.12.2023
Szkoda że bazą jest Fallout 4. Człowiek wiedział że jak serial powstanie to tak będzie, ale wciąż się łudził. Nie mówię że przez to będzie zły, może będzie nawet świetny, ale no nie to na miałem nadzieję.
Najlepszy moment trailera to ,,ACCLAIMED VIDEO GAME CREATOR TODD HOWARD'' XDDDDDDDDDDDD
0 kudospetrucci109   @   16:16, 04.12.2023
Wygląda to lepiej niż sama gra...